Májový mix

 • cena: 199 Kč (33,17 Kč/100 g)
 • váha: 600 g

Máj, lásky čas, hrdliččin zve ku müsli hlas. Nový Májový mix je prostě jedna báseň. Nechali jsme zarýmovat lahodnou ovocnou čokoládu spolu s mrazem sušeným ovocem a výsledek si zamilujete na první křupnutí.

Složení: ovesné lupínky, ovesné vločky, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka), bílá čokoláda Velvet (kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, cukr, sojový lecitin, vanilka, mrazem sušená jahoda, malina, černý rybíz, ostružina), pšeničné lupínky s čokoládovou příchutí (kakaová hmota, kakaové máslo, máslový tuk, kakaový prášek, sojový lecitin, banánové aroma), čokocrispies (mléčná a hořká čokoláda, pšeničná mouka a krupice, kakaová hmota a máslo, sušené mléko, kakaový prášek, cukr, arabská guma, med a sůl), sladový ječmen, mandle plátky, vlašský ořech, lyofilizované maliny, ostružiny, červený rybíz

Více informací Méně informací

Degustační MIX

 • cena: 369 Kč (31,76 Kč/100 g)
 • váha: 1162 g

Pro vybíravé a nerozhodné máme již čtvrtou verzi ochutnávky průřezu naší tvorbou - kombinaci 3 menších tubusů, 4 Mixitky a 2 pytlíky do kapsy.. na své si přijde každý - milovník čokoládového i lehkého müsli, teplé kaše, mrazem sušeného křupavého ovoce, suchých plodů na zdravé mlsání a samozřejmě i tyčinek, které přijdou vhod kdykoliv a kdekoliv Vás přepadne hlad a chuť! :)

Složení: 1x Do plavek! 300g, 1x Čoko-ládování 300g, 1x Bobule v rejži 200g, 4x Mixitka, 1x Mrazem sušené (lyofilizované) ovoce 20g, 1x Suché plody 100g

Více informací Méně informací

Do plavek!

 • cena: 159 Kč (26,50 Kč/100 g)
 • váha: 600 g

Dostat Vás po zimě zpět do loňských plavek podle glykemického indexu potravin je jednoduché, zvlášť se směsí sestavenou naší výživovou poradkyní Janou Vašákovou. Tak snad Vám nebudou padat!

Složení: kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), ovesné lupínky křupavé, sojové vločky BIO, pšeničné lupínky křupavé, ječné vločky, brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), papaya, mandle plátky, kokosové lupínky, slunečnicové semeno, amarantové perličky (pufované bio), lyofilizované jahody a maliny

Více informací Méně informací

Cvičme v rytme!

 • cena: 209 Kč (27,87 Kč/100 g)
 • váha: 750 g

Opravdu chutná a nabitá fitness směs, která vznikla ve spolupráci s profesionálními fitness trenéry. Je sestavená v optimálním poměru živin podle zónové diety - bílkoviny:tuky:sacharidy - 20:20:60 (při kombinaci např. 30g müsli a 300ml mléka). Tak vzhůru do cviček!

Složení: ječné a ovesné vločky, pšeničné a pohankové křupavé lupínky; ananas, goji, brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), papaya, lískové a para ořechy, mandle plátky, slunečnicová, lněná, dýňová semena, kešu, lyofilizované borůvky

Více informací Méně informací

Nahoď baťoh

 • cena: 199 Kč (28,43 Kč/100 g)
 • váha: 700 g

Mix vyvinutý pro expedici Bajkal II Pavla Blažka (dietologem Petrem Havlíčkem). Umožní čerpat energii ve stravitelné formě a při extrémní zátěži či aktivitě.. zasytí ale i během cyklovýletu nebo na pořádné túře :)

Účinky: necítit bolest, neznat únavu, potřebovat adrenalin, lámat rekordy.. to je oč tu běží!

Složení: ovesné, pohankové a pšeničné lupínky křupavé, ječné a ovesné vločky, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), corn flakes s medem a oříšky (kukuřice, arašídy, výtažek z ječného sladu, med, glukozový sirup), dýňová a konopná semena, banán (kokosový olej, med), makadamové a pekanové ořechy, višně (cukr, slunečnicový olej), žlutý meloun (cantaloupe), lyofilizované kiwi a borůvky

Více informací Méně informací

Degustační MIX - BEZ LEPKU

 • cena: 399 Kč (60,92 Kč/100 g)
 • váha: 655 g

Náš nový degustační MIX dostal speciální nálepku – bez lepku! A jde o vskutku silnou sestavu. Pepka Bezlepka doprovodí Bobule v rejži, Malé křupavé ovoce a šestice bezlepkových Mixitek v náhodném výběru :)

Složení: 1x Pepek Bezlepek 200 g, 1x Bobule v rejži 200 g, 1x Malé křupavé ovoce, 6x Mixitka BEZ LEPKU

Více informací Méně informací

Maxisměs Fík

 • cena: 155 Kč (22,14 Kč/100 g)
 • váha: 700 g

Kombinace křupavých celozrnných pšeničných lupínků, čokolády, mandlových plátků a tropického ovoce, to dokáže vykouzlit úsměv na tváři snad každému.

Složení: ovesné vločky a pšeničné lupínky křupavé, čokoládové lupínky (pšeničné lupínky, cukr, čokoláda 7 % (kakaová hmota a máslo, máslový tuk, kakaový prášek, sójový lecitin, maltodextrin, kakao, banánové aroma, kyselina listová, sůl)), banán medový (cukr, kokosový olej, med), mandle plátky, fíky, datle

Více informací Méně informací

Čoko-ládování

 • cena: 185 Kč (28,46 Kč/100 g)
 • váha: 650 g

Ládování čokoládou, to je to, co nás poslední dobou baví. A ve spojení s müsli je to jasné – tradičně křupe a opět nešetří na lahůdkách.

Účinky: uvolňuje napětí, dodává energii, bojuje proti (volným) radikálům a stresu, pozitivní vliv na činnost mozku, dělá radost obdarovaným bližním :)

Složení: Kukuřičné lupínky v mléčné čokoládě (kukuřičná krupice, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, kakaová hmota, ječný sladový výtažek, aroma, slunečnicový lecitin, uhličitan vápenatý, arabská guma, med, sůl), ovesné lupínky, čokocrispies (mléčná a hořká čokoláda, pšeničná mouka a krupice, kakaová hmota a máslo, sušené mléko, kakaový prášek, cukr, arabská guma, med a sůl), pšeničné lupínky,kávová zrna v hořké čokoládě (kakaová hmota, cukr, kakaové máslo, slunečnicový lecitin, pražená kávová zrna, aroma, arabská guma, med), kukuřičné lupínky v jogurtové polevě (kukuřičná krupice, cukr, sušené mléko, jogurtová kultura, syrovátka, kyselina citrónová, sójový lecitin, aroma), hoblinky bílé čokolády (cukr, sušené mléko, kakaové máslo, přírodní vanilka, sójový lecitin), lyofilizovaná pomerančová dužina

Více informací Méně informací

Dr. Mačatý

 • cena: 209 Kč (34,83 Kč/100 g)
 • váha: 600 g

Matcha Tea je úžasný přírodní antioxidant, nakopávač, spalovač tuků a podpůrce metabolismu v podobě drcených listů japonského čaje Matcha. Nečekejte kopanec. Čekejte osvěžení, očistu organismu. Zkrátka ideální jarní probuzení, jak jej předepisuje Dr. Mačatý!

Účinky: zelený čaj udržuje bdělost a pozornost, působí jako přirozený antioxidant díky obsaženým katechinům, podporuje metabolismus a spalování tuků (nejen při sportu a dietě)

Složení: ovesné, pšeničné a pohankové lupínky křupavé, brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), amarantové perličky (pufované BIO), dýňové semeno, goji,pistácie, kokosový cukr, pomerančová dužina a kůra lyofilizovaná, zelený drcený čaj (Matcha tea)

Více informací Méně informací

Ronnieho Fitness Mix

 • cena: 229 Kč (30,53 Kč/100 g)
 • váha: 750 g

Zeptala se, co dělám večer.. No přece sedy-lehy! Ať už jste v posilovně jako doma, nebo si jen rádi pochutnáte na kvalitním zdroji bílkovin, budete nadšeni. :) Syrovátkový protein zalitý ve vynikající čokoládě, kterou jsme poté najemno nalámali, zasytí a dodá energii před cvičením i po něm. Zkrátka odnese do sedmého nebe i ty nejvetší dříče z fitka a superhrdinové ocení i superpotravinu v podobě praženého a voňavého ječmene. Za fajn spolupráci při vývoji a skvělý výsledek děkujeme týmu www.Ronnie.cz

Složení: ovesné lupínky, sójové vločky, proteinová čokoláda (kakaová hmota, syrovátkový protein*, cukr, kakaové máslo, sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma), brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej)), dýňová semínka, datle, jablka, ovesné vločky, rýžové křupinky (rýže 93 %, cukr, sůl), meruňky, kokos, ječmen, rýžová mouka.

* obsah bílkovinných frakcí: beta laktoglobulin 43 - 48 %, alfa laktalbumin 14 - 18 %, glykomakropeptidy 24 - 28 %, imunoglobulin G 1 - 3 %, bovinní sérový albumin 1 - 2 %, laktoferin méně než 1 %, komplex 7 enzymů: papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza, lipáza

Více informací Méně informací

Mix malého Einsteina

 • cena: 179 Kč (35,80 Kč/100 g)
 • váha: 500 g

Jelikož návrat do školních lavic bolí, máme lék na všechny zatuhlé mozkové závity.. Hotová Einsteinova teorie relatimixity.

Účinky: Zapaluje pod čepicí, nahrazuje kalkulačku, čtecí zařízení a interní pamět :)

Složení: kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), dýňová semena, slunečnicová semena, mandle plátky, lískové oříšky, kakaové extrudované kuličky (kukuřičná krupice, pšeničná mouka, cukr, glukóza, kakaový prášek 6,2%, řepkový olej, sušené mléko, uhličitan vápenatý, sůl, slunečnicový lecitin, thiamin, riboflavin, niacin), lyofilizované jahody, kiwi a borůvky

Více informací Méně informací

Skutečně Zdravý Mix

 • cena: 179 Kč (35,80 Kč/100 g)
 • váha: 500 g

Tento mix připravila Margit Slimáková, zakladatelka iniciativy Skutečně zdravá škola. Je namixovaný na míru školákům, aby jim chutnal tak, že ho budou chtít snídat třeba každý den a zároveň, aby byl tak zdravý, že jim ho budete chtít denně dávát.

Účinky: A pokud bude tato snídaně to jediné zdravé, co váš školák až do příchodu ze školy sní, koukněte na stránky Margitiny iniciativy Skutečně zdravá škola. Ta chce, aby děti jedly zdravě nejen doma, a proto pomáhá školám a školkám zlepšit školní jídelnu, vybudovat jedlou školní zahradu a učit děti o zdravém jídle. Jak toho vše dosáhnout se dovíte na www.skutecnezdravaskola.cz. Doporučte vaší škole, aby se také přihlásila a stala se skutečně zdravou! My za každý prodaný Skutečně zdravý mix pošleme 5 Kč na konto Skutečně zdravé školy.

Složení: Kukuřičné lupínky (kukuřice), kokos, slunečnice, čokohobliny mléčné (cukr, kakaová hmota, kakaové máslo, sušené mléko 13,5%, přírodní vanilkové aroma, sojový lecitin), moruše, chia semínka, lyofilizované jahody a drcená vanilka.

Více informací Méně informací

Testováno na dětech :)

 • cena: 135 Kč (21,60 Kč/100 g)
 • váha: 625 g

Zkusili jsme, co dětem chutná a spolu s receptyprodeti.cz vytvořili směs, ve které nejen že se nebudou po ránu zbytečně "rochňat", ale je i zdravá.

Složení: kokosové lupínky, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl), slunečnicová semena, kakaové polštářky (pšeničná mouka, rýžová mouka, pšeničné otruby, slunečnicový olej, bambucké máslo, kakaový prášek, sušené mléko, kakaová hmota 2 % (kakaový prášek a máslo), syrovátka, sojový lecitin), ovesné lupínky křupavé, brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), pšeničné lupínky křupavé, meruňka (nesířena), jablko, banán medový (kokosový olej, med, cukr)

Více informací Méně informací

Medvídek Pú-kanec

 • cena: 149 Kč (26,14 Kč/100 g)
 • váha: 570 g

Medová bomba pro milovníky sladkého a zároveň zdravého nám chyběla. Žádné cukrování, šli jsme na to od lesa, nechali si poradit od samotného medvěda a geniální mix je tu - křupe a medí jako blázen! :)

Účinky:

teleportuje do dětství, připraví na výlet do lesa

Složení: ovesné lupínky křupavé, brusnice (brusnice, cukr, slunečnicový olej), corn flakes s medem a oříšky (kukuřice, arašídy, výtažek z ječného sladu, med, sůl), pšeničné pukance medové BIO (pšenice,glukózový sirup, med), physalis, vláknina (pšeničné otruby, pšeničná mouka celozrnná, kukuřičná vláknina, kukuřičný škrob, cukr, sušené mléko, glukóza, ječný sladový výtažek, slunečnicový lecitin, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu, skořice, vitaminy, aroma, uhličitan vápenatý)

Více informací Méně informací

To pravé ořechové

 • cena: 165 Kč (27,50 Kč/100 g)
 • váha: 600 g

Někdo to rád ořechové a fajnové ovocíčko mu nic neříká.. pak je tento křupavý mix jasná volba!

Složení: pšeničné a ovesné lupínky křupavé, vláknina (pšeničné otruby, pšeničná mouka celozrnná, kukuřičná vláknina, kukuřičný škrob, cukr, sušené mléko, glukóza, ječný sladový výtažek, slunečnicový lecitin, slunečnicový olej, extrakt z rozmarýnu, skořice, vitaminy, aroma, uhličitan vápenatý), kukuřičné lupínky v čokoládě (kukuřičná krupice, kakaové máslo, cukr, sušené mléko, kakaová hmota, ječný sladový výtažek, aroma, slunečnicový lecitin, uhličitan vápenatý, arabská guma, med, sůl), arašídy, corn flakes v bílé čokoládě (bílá čokoláda 67 % (cukr, kakaové máslo, sušené mléko, sušená smetana, slunečnicový lecitin, přírodní vanilkové aroma), kukuřičné lupínky (kukuřičná krupice, cukr, sůl s jodem, ječný sladový výtažek, uhličitan vápenatý), med, arabská guma), kokosové lupínky, mandle celé, lískové ořechy, pekany,pistácie

Více informací Méně informací

Pepek Bezlepek

 • cena: 195 Kč (39,00 Kč/100 g)
 • váha: 500 g

Pepek Bezlepek je milovník lehkých, nadýchaných a správně křupavých mixů müsli a umí potěšit nejen každého celiaka. Goji a mrazem sušené ostružiny, černý rybíz a physalis vykouzlí sladkokyselý úsměv i radost v ústech.

Účinky: Potěší každého celiaka.

Složení: rýžové crispies (rýže), jáhlové vločky, kukuřičné lupínky (kukuřice, sůl), pohankové lupínky, goji, lyofilizované ostružiny, physalis a černý rybíz

Více informací Méně informací

Bircher Premium

 • cena: 139 Kč (19,86 Kč/100 g)
 • váha: 700 g

Müsli ve své tradiční podobě.. Klasika, na kterou nedají dopustit müsli fanatici po celém světě již sto let. Můžete si ho namixovat sami z našeho základu nebo koupit hotové a bohaté tak, jak chutná právě nám.

Složení: ovesné vločky a lupínky křupavé, ječné vločky, jablko, lískový ořech, rozinky, višně (cukr, slunečnicový olej)

Více informací Méně informací

The Morning Kicker

 • cena: 149 Kč (19,87 Kč/100 g)
 • váha: 750 g

Jednoduchost, osvěžení a nakopnutí.. Taková je naše odpověď na ospalá rána a boj s únavou. Budete překvapeni, jak chutně se dá probouzet.

Složení: pšeničné vločky, pohankové lupínky křupavé, kávové boby v čokoládové polevě (kávové zrno pražené, cukr, kakaová hmota a máslo, slunečnicový lecitin, pražená kávová zrna, aroma, arabská guma, med), goji, kukuřičné lupínky (kukuřičná mouka, sůl)

Více informací Méně informací

Nahoru