Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

bio-info.cz: Mixit podpoří Skutečně zdravou školu

Zdroj: bio-info 26.4.


Mixit podpoří Skutečně zdravou školu

Společnost Mixit se rozhodla podpořit iniciativu Skutečně zdravá škola. Pošle ji 5 Kč z každého prodaného Skutečně zdravého mixu.

Skutečně zdravý mix pro Mixit.cz vytvořila Margit Slimáková, odborná garantka iniciativy Skutečně zdravá škola.

Z každého prodaného mixu Mixit.cz pošle 5 Kč Skutečně zdravé škole a ta je využije na vzdělávací aktivity pro kuchařky i rodiče. A čím víc se jich prodá, tím víc kurzů bude. Koupit si jej můžete zde.

Skutečně zdravý mix je ideální pro děti, kterým dodá energii a pomůže jim udržet pozornost ve škole, zasytí až do oběda a hlavně jim moc chutná. Které dítě by odmítlo snídani nebo svačinu, ve které jsou jahody, čokoláda a vanilka?

Základem mixu jsou křupavé kukuřičné a kokosové lupínky se slunečnicovými semeny. Ovoce nesmí v žádném mixu chybět, takže do toho Skutečně zdravého Margit nasypala lyofilizované jahody a moruši, která je díkyvysokému obsahu vitamínu C skvělý antioxidant a obsahuje spoustu důležitého minerálu-železa. Zásadní složkou mixu jsou chia semínka. Tato superpotravina obsahuje spoustu vápníku a vlákniny a podporuje růst svalové hmoty. No a nakonec díky mléčným čokohoblinám mix ještě lépe chutná a úžasně voní po vanilce. Zní to možná spíš jako dezert, ale nemusíte se bát dávat ho dětem ke každé snídani nebo svačině, je to vyvážená kombinace, po které budou děti plné síly.

Výtěžek z prodejů Skutečně zdravého mixu použije Skutečně zdravá škola na vzdělávání rodičů a kuchařek ve školních jídelnách. Za každých 5 000 Kč uspořádá jeden seminář pro rodiče, jak dětem připravit zdravé svačiny, za každých 15 000 Kč uspořádá jeden celodenní seminář pro paní kuchařky.

0 Košík Nahoru