Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Dnes automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech. Slavíme 10 let Mixit! 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Dnes navíc odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

bio-info.cz: Prokřupejte se ke kondici s Mixit - 6 týdnů müsli zdravě

Zdroj: bio-info.cz 4. 8.


Prokřupejte se ke kondici s Mixit - 6 týdnů müsli zdravě

Také se se vám přes léto dařilo úspěšně porušovat disciplínu, pokud jde o pravidelnou stravu a pohyb? Výčitky stranou a pojďme vzít začátek září jako impuls k tomu vrátit tělo do pravidelného režimu a nastartovat změnu k lepší kondici.

Dobrá zpráva: nebudete v tom sami! Parťáka vám bude dělat novinka od Mixitu – šestitýdenní výživový a pohybový program 6 týdnů müsli (čti [mysli]) zdravě, který vznikl ve spolupráci Mixitu a Sparring partners.

Vraťte se po dovolených do pracovního režimu s dobrým pocitem pomocí pravidelných snídaní a pohybu. 6 týdnů müsli zdravě je zábavný výživový a pohybový plán, díky kterému se budete za šest týdnů cítit v pohodě a v kondici. Program, který vznikl ve spolupráci odborníků na zdravé mlsání Mixit a pohybových nadšenců Sparring partners, zahrnuje pečlivě vybrané snídaňové mixy a tipy na cviky na doma.

Balení obsahuje tři tubusy Müsli zdravě 1, 2 a 3, každý po deseti porcích na dva týdny. V každém týdnu posnídejte 5x příslušný mix třeba s jogurtem, kefírem nebo acidofilním mlékem a 2x si dejte vaši běžnou snídani. Snídaňový maraton doplňují jednoduché fyzické úkoly, jejichž plnění si můžete spolu s posnídáním zaškrtávat v papírovém plánu, který dostanete v balení. A pokud dodržíte doporučení Mixitu a Sparring partnes, až po šesti týdnech nezbyde žádné políčko volné a v tubusu ani jedna porce, budete se cítit lépe, ve formě a zdravěji!

Během šesti týdnů po ránu postupně vystřídáte tři různé mixy od Mixit:

Müsli zdravě 1 v růžovém tubusu podpoří vaše zažívání a metabolismus.

Zelený tubus Müsli zdravě 2 pomůže s detoxikací těla díky zelenému čaji matcha.

Modrý tubus Müsli zdravě 3 vás v posledních dvou týdnech hodí pěkně do rovnováhy.

Mixy jsou speciálně navržené tak, aby zajistily vyvážený příjem sacharidů, bílkovin i zdravých tuků a zároveň potěšily i náročné ranní chutě.

Balíček 6 týdnů Müsli zdravě bude dostupný od září na stránkách www.mixit.cz za 485 Kč. V jeho ceně dostanete tři snídaňové tubusy a plán zdravých 6 týdnů s výživovými a pohybovými doporučeními, do kterého si můžete zaškrtávat splněné aktivity. To vše ve speciálním boxu, který vám na kuchyňské lince bude každý den připomínat vaše podzimní předsevzetí.

0 Košík Nahoru