Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Blesk pro ženy: Kdy nejvíc zhubnete?

Zdroj: Blesk pro ženy 31


Kdy nejvíc zhubnete?

Sportujte pod ŠIRÝM NEBEM

Toužíte-li po opravdu perfektní postavě, musíte se pravidelně hýbat. Lehká strava a k tomu správný sport jsou tou nejlepší cestou ke svůdným křivkám.

Chcete vědět, jak účinné jsou sporty, které můžete provozovat venku?

Aqua aerobik

Oblíbený a účinný

Za hodinu cvičení spálíte až 2000 kJ

Cvičení aqua aerobiku má mnoho výhod. V bazénu se jen minimálně namáhají klouby, což je velmi důležité pro lidi s vysokou nadváhou. Navíc voda klade pohybům odpor, takže dochází k přirozenému posilování celého těla a zvýšenému výdeji energie. A nemusíte se stydět, tělo máte zahalené vodou - takže směle cvičte!

Běh

Nejlepší spojenec

Za hodinu spálíte až 3800 kJ

Běh tvaruje a zpevňuje celé tělo - nejvíc ale nohy a pas. Kondiční běh i jogging posilují srdce, zvyšují kondici a vytrvalost. Tempo volte podle pocitu. Měla byste mít lehce zrychlený dech a po chvíli se zapotit.

Tenis

Elegantní hráč

Za hodinu spálíte až 3000 kJ

Trénujte si rychlost reakce, koordinaci a kombinační schopnosti. Při tenisu posilujete nohy a zejména celou horní část trupu a paže. Tenis výborně „zabírá“ na celulitidu a prokrvuje pokožku. Po lekci nezapomeňte na strečink.

Rychlá chůze

           okonale jednoduchá

Za hodinu spálíte až 1200 kJ

Nejjednodušším způsobem, jak shodit nadbytečné kilogramy, je začít chodit. Podle toho, jakou rychlost zvolíte, budete také spalovat kalorie. Při normálním tempu kolem 600 kJ za hodinu, při svižné chůzi to může být i dvakrát tolik.

Švihadlo

Turbo trénink

Za 15 minut spálíte až 600 kJ

Jen patnáct minut denně vám výrazně pomůže zlepšit kondici, koordinaci a zpevnit nohy. Skákáním přes švihadlo se tvarují hlavně lýtka. Na trénink si kupte kvalitní sportovní švihadlo, ale pozor, skákání není vhodné pro lidi s vysokou nadváhou.

Práce na zahrádce

Podle druhu činnosti můžete venku před domem při péči o záhony spálit až 200 kJ za pouhých 10 minut. V každém případě si okysličíte plíce a provětráte hlavu, uklidníte mysl a zaženete stres, který je velkým společníkem nadváhy.

Fitness novinky

Zdravá snídaně

MIX LETNÍ MÁMENÍ VONÍ SLUNCEM A KŘUPE

Na stránce internetového obchodu nejen pro fanoušky zdravého stravování mixit.cz si každý může namixovat svou osobní směs cereálií a müsli z více než sedmdesáti různých ingrediencí. Složení nového Let ního mámení: křupavé ovesné vločky, křupavé špaldové vločky, pšeničné žitné, rýžové a ječné vločky, amarant, medové cornflakes, lyofilizované broskve, lyofilizované meruňky, třešně, vláknina, mandle, sezamová a slunečnicová semínka. 700 g, 195 Kč

0 Košík Nahoru