Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Christine.cz: Velikonoční stůl

Zdroj: Christine.cz 11.04.2011


Velikonoční stůl

Ještě nevíte, čím obohatit velikonoční stůl nebo čím odměnit velikonoční koledníky a chcete se vyhnout ohraným čokoládovým zajíčkům v alobalu? Tak na to jděte tentokrát zdravě a zábavně. Darujte k letošním Velikonocům originální tubus Mixit plný velikonoční směsi müsli, která je plná ovoce, oříšků a barevných čokoládových vajíček. „Velikonoční mix navodí sváteční náladu takovou, že Vám nad miskou zazní v uších nejedna velikonoční koleda. Skrývá kromě barevné směsi křupavých lupínků a šťavnatého ovoce i čokoládová vajíčka, kterých je přesně tolik, aby se zjevilo v každé porci jedno. A navíc ji dostanete v novém tubusu, který se bude líbit jak dětem, tak dospělým,“ představuje novinku v nabídce Mixit.cz zakladatel Martin Wallner. Složení velikonočního mixu: kukuřičné lupínky, ječné vločky, kakaové extrudované kuličky, třešně, žlutý meloun, dýňová semínka, lískové oříšky, arašídové zlomky, med, čokoládová vajíčka v polevě. Cena za tubus 650g je 159 Kč.

0 Košík Nahoru