Prodlouženo do dnešní půlnoci! Doprava za 1 Kč se Zásilkovnou! (2780 odběrných míst po celé ČR) 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

denik.cz: MIXUJTE s regionálním Deníkem

Zdroj: denik.cz 12.10.


MIXUJTE s regionálním Deníkem

Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte poukázky v hodnotě 250 Kč na nákup produktů společnosti mixit.cz a namíchej si svoji zdravou snídani.


Zapojte se s námi do soutěže a vyhrajte poukázky v hodnotě 250 Kč na nákup produktů společnosti mixit.cz a namíchej si svoji zdravou snídani.Autor: Mixit.cz


Stačí jen správně odpovědět na otázku a 6 soutěžících vyhrává:


Kdo založil společnost Mixit.cz?


A) Kamarádi ze školy - Tomáš a Martin

B) Kamarádi ze školky – Toník a Vašík

C) Kamarádi z hospody – Bohouš a Véna


Správné odpovědi zasílejte na číslo 9001107. Cena sms je 7 Kč. Technicky zajišťuje ATS, www.platmobilem.cz, (infolinka 296 363 199) . Tvar sms DEN MIXIT AneboBneboC JMENOaPRIJMENI ADRESA PSC. Ze všech odpovědí zaslaných od 4. 11. do 6.11. 2015 vybereme 10., 50., 100., 150., 200.,250. správnou sms


Správné odpovědi najdete na www.mixit.cz


Od první chvíle se snažíme o přátelský vztah se zákazníkem, nabídnout mu něco víc než nákup přes internet. Mimo chutných a kvalitních surovin, jejichž výběr trval téměř rok, chceme dopřát i zábavu či zážitek. Usilujeme, aby návštěvníka našich stránek bavilo si namíchat vlastní mix, těšil se na objednávku, aby ho zaujal náš obal a především - aby chutnalo a rád se pak vrátil. Mezitím očekáváme jakékoliv podněty k tomu, co nám nejde, mohlo by jít lépe nebo by Vás ještě více uspokojilo. Mixit je postaven na Vašich přáních, proto se nestyďte nám je sdělit či upozornit na jakoukoliv nespokojenost nebo nedostatek, chceme dostat šanci jej napravit.

0 Košík Nahoru