Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Elle.cz: Vánoce v tubusu – s Mixit

Zdroj: Elle.cz 4. 12. 2011


První tip na dárek

Na müsli ze zábavných tubusů Mixit jsme si už zvykli. A šlo to poměrně snadno. Možnost tvořit si vlastní kombinace vloček, cereálií, ovoce a oříšků se nám totiž líbí. Nemusíme nic ‚vyzobávat‘, chutná nám všechno.
Před Vánocemi Mixit připravil sváteční tubus a naplnil ho vším podstatným a křupavým, co k vánočním svátkům patří. Mandlemi, vlašskými oříšky, jablky, brusinkami, přidal vůni skořice, hřebíčku a badyánu. Jednoduše – připravil Vánoce ve škatulce.
Skvělý dárek pod stromeček, nemyslíte? Na tubusu najdete i malé okénko, do kterého můžete napsat přání nebo jméno obdarovaného.

Müsli směs s vánočními chutěmi koupíte v balení po 750 g za 199 Kč. Můžete ho kombinovat i s dárkovými vouchery, miskami nebo lžičkami. Vánoční nabídka je dostupná na www.mixit.cz od začátku prosince.

0 Košík Nahoru