Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Extra PC: Leží Vám internet v žaludku?

Zdroj: Extra PC 01/2011


Leží Vám internet v žaludku?

Pokud ne, tak vězte, že by mohl. Na síti se stále častěji objevují kromě klasických e-shopů také weby umožňující navolit si nejrůznější pochoutky přesně na míru vašim chuťovým pohárkům. Ochutnali jsme pár těch nejšťavnatějších a naše zkušenosti vám naservírujeme ještě pěkně za tepla
 Mixit Nejpropracovanějším z této sorty webů se již na první pohled jeví právě Mixit. Jeho hlavní záběr je evidentní na první pohled, a vše se tak může bez obav upínat ke stěžejní myšlence projektu „Namíchej si svoje müsli…“. Celý koncept je silně inspirován vzorem v podobě mymuesli.com, který slaví nemalé úspěchy v sousedním Německu. Podobně jako v Německu i u nás stojí za tímto projektem dva kamarádi vysokoškoláci. Jejich roční přípravy vyvrcholily letos v květnu, kdy uvedli celý systém do provozu. Dnes si můžete na jejich webu vybrat z více než 70 nejrůznějších surovin a namíchat si tak opravdu jedinečné müsli. Suroviny jsou přehledně rozděleny do několika kategorií a celý průběh vašeho „míchání“ znázorňuje postupně plnící se dóza v levé části stránek. Všechny použité suroviny jako ovoce a ořechy autoři projektu pečlivě vybírají. Vločky, které tvoří základ müsli, jsou výhradně z českých mlýnů, u ovesných vloček a lupínků je standardem BIO kvalita. Pokud si nejste svým kulinářským instinktem jisti, můžete si nechat poradit, případně vše nechat na odbornících a objednat si některou osvědčenou směs. mixit.

0 Košík Nahoru