Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

ForMen: Müsli na 11 způsobů

Zdroj: ForMen 2/2012


Müsli na 11 způsobů

Říká se, že snídaně nastartuje organismus na zbytek dne! Tak ať je ten start plný energie!

Zapékané müsli s ovocem

Nízkotučné müsli je vhodné pro ty, kteří se zrovna snaží zhubnout. Skrývá v sobě ovesné, žitné, pšeničné a ječné vločky, sušené brusinky, maliny, ostružiny a borůvky.

Country Crisp

Toto křupavé cereální müsli má nasládlou javorovou příchuť díky obsahu pravého javorového sirupu a třtinového cukru.

Skládá se z ovesných a ječmenných vloček a pekanových ořechů. Výborně chutná zalité teplým mlékem.

Biogranola s jablky

Křupavá granola s ovesnými vločkami, kostičkami sušených jablek, slunečnicových semínek je provoněná skořicí a doslazená pšeničným sirupem.

Povzbudí tělo i mysl a skvěle nastartuje organismus do nového dne.

Sváteční müsli

Müsli mix s jogurtovými lupínky, ovesnými vločkami, sušenými meruňkami, tenkými plátky mandlí, čokoládovými lupínky, kousky vlašských ořechů, celými sušenými brusinkami a pšenično-kukuřičnými vlákny se skořicí navodí sváteční atmosféru.

Müsli s borůvkami a jogurtem

Lahodné jogurtové müsli se směsí lesních plodů a medem se výborně hodí ke snídani nebo svačině. Nejlépe chutná s mlékem, které dá vyniknout nezaměnitelné kombinaci bezu, borůvek a rozinek.

Nebuď hloupý

Zapékané müsli s plátky sušeného kokosu, ovesnými vločkami, rozinkami, sirupem z agáve a medem chutná nejlépe s jogurtem ať bílým, nebo ochuceným, mlékem nebo rýžovým či sójovým nápojem. Je lahodně křupavé, takže se dá jíst i samotné. Maxisměs Fík

Müsli s celozrnnými pšeničnými lupínky, čokoládou, banánem a plátky mandlí dostává díky obsahu sušených datlí a kusů sušených fíků exotický nádech.

Poslouží jako vynikající svačinka kdykoli během dne.

Křupavé müsli špaldové

Výživné zapékané müsli ze špaldových vloček, kokosu, třtinového cukru, rýžových křupek, rýžového sirupu a ovesné mouky je plné bílkovin a vlákniny důležitých pro správné fungování těla. Nejlépe chutná v kombinaci s čerstvým ovocem.

Granola ovocná s brusinkami

Chutná snídaně, která tělu dodá vše potřebné pro jeho správnou funkci.

Obsahuje ovesné vločky, sušené meruňky, datle a švestky, rozinky, pšeničný sirup a celé sušené brusinky. Neodolatelně chutná s teplým mlékem a medem.

Müsli oříškové

Energická bomba v podobě oříškového müsli je vynikající volbou pro začátek náročného dne. Obsahuje ovesné, pšeničné, ječné a žitné vločky, rozinky, kešú oříšky, mandle, lísková jádra a slunečnicová, dýňová a sezamová semínka.

Super Luxury Fruit, nut and seed muesli

Barevná výživná směs opečených a slazených ovesných a pšeničných vloček, sušených sultánek, kousků sušených jablek a jahod, dýňových semínek, celých mandlí a plátků praženého kokosu zvedne náladu i ve chmurné dny.

děkujeme firmě Mixit za poskytnutí müsli k nafocení, www.mixit.cz

0 Košík Nahoru