Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

fresh.iprima.cz: Přinášíme vám 5 tipů na velikonoční novinky, kterými potěšíte sebe i blízké

Zdroj: fresh.iprima.cz 1.4.


Mixit a Veli-ko-ko-noční mix

Ani letos nechtějí mixití tubusy chybět ve velikonoční nadílce, a proto se už teď strojí do jarních outfitů a vyrážejí přesvědčovat velikonoční zajíčky svými přednostmi. Letos chtějí zaječí porotu přesvědčit vyloženě jarními barvami, plnou hrstí barevných vajíček a dalšími lahůdkami – sušenými fíky, brusinkami, meruňkami, vlašskými ořechy... A kraslice si pro koledníky letos můžete koupit i samotné!

V Mixitu dobře vědí, že velikonoční nadílku nenosí rodiče, ale velikonoční zajíčci. Proto se jim letos rozhodli vetřít do přízně a přidali je dokonce přímo na jarní tubus. A co ve velikonočním tubusu koledníky čeká? Základem mixu jsou ovesné a kukuřičné lupínky, které jsou vylepšené spoustou sušeného ovoce a oříšků. V každé misce Veli-ko-ko-nočního mixu je navíc jedno čokoládové vajíčko s křupavou mandlí uprostřed. Celkem je v jednom tubusu tedy víc než tucet vajíček, to už je pořádná nadílka!

0 Košík Nahoru