Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Gastroplus.cz: Míchání sušeného ovoce a oříšků na Mixit.cz aneb konec chipsů k televizi

Zdroj: Gastroplus.cz 25. 8. 2011


Míchání sušeného ovoce a oříšků na Mixit.cz aneb konec chipsů k televizi

Konečně je to tady! Konečně si můžete ke svému oblíbenému filmu nebo seriálu namíchat svou vlastní „televizní směs“ a skoncovat tak s chipsy a jinými nezdravými pochutinami, po kterých máte akorát žízeň, těžko v žaludku a často i výčitky. Na www.mixit.cz si od nynějška v sekci “http://mixit.cz/namixuj_si_plody.php” Suché plody můžete namíchat oblíbenou kombinaci zobání z nabídky několika desítek různých ingrediencí v podobě sušeného ovoce, oříšků a vychytávek, jako jsou kávová zrna v hořké čokoládě, brusinky v karobu nebo černý rybíz v jogurtu. Svou směs si můžete namíchat v pár jednoduchých krocích z pohodlí vašeho domova a Mixit vám ji dodá až domů.

Kupované směsi oříšků a ovoce už vás nebaví, nebo nejíte kokos, který je ve většině připravených směsí a musíte ho vybírat? Nebo už jste v podobných směsích narazili na zkažené oříšky a sušený banán chutnající spíš jako mýdlo? Pak si na Mixit.cz určitě přijdete na své. „Soustředíme se jak na šíři ingrediencí, tak na výběr opravdu kvalitních surovin. Hlídáme jejich čerstvost, šťavnatost a perfektní chuť. Sušený plod totiž podle nás neznamená vyschlý, bez chuti nebo tuhý, ale naopak plný chuti, křupavý a voňavý,“ popisuje standardy Mixitu jeden z jeho zakladatelů Martin Wallner.

Do své směsí si můžete namíchat téměř cokoliv od tradičních rozinek nebo lískových oříšků po exotické lyofilizované (mrazem sušené) kiwi, angrešt nebo makadamové oříšky. Jedinými limity jsou tu vaše fantazie a velikost tubusu. Ten pojme pro představu třeba 500 g lískových oříšků, ale třeba jen 50 g sušených lyofilizovaných jahod. A pozorování toho, jak se lahůdkový tubus utěšeně plní vámi vybranými lahůdkami je navíc zábava, od které se budete jen těžko odtrhávat. Smutnější už je dívat se na jeho dno, protože Mixit směsi mizejí opravdu rychle. Stačí tubus pustit z dohledu a uvidíte, že žádný člen rodiny ho nenechá bez „ochutnání“. Ale alespoň se můžete utěšovat tím, že si budete moci hned namíchat další.

0 Košík Nahoru