Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Gastroplus.cz:Mixitu jsou dva roky, na oslavu rozdává slevy a představuje nové produkty

Zdroj: Gastroplus.cz 23. 4. 2012


Mixitu jsou dva roky, na oslavu rozdává slevy a představuje nové produkty

23. května oslaví Mixit.cz druhé narozeniny a jako oslavenec pořádá oslavu pro všechny své kamarády, tedy spíše fanoušky.

Na počest druhého výročí spuštění budou moci všichni nakupovat dva dny (23. a 24. května) všechno ze sortimentu Mixit.cz s 12% slevou. A to i nový produkt, který si Mixit nadělil k narozeninám – pytlíčkovou dietu. Co všechno se za ty dva roky na stránkách známého míchače cereálií a müsli událo a co všechno má za sebou shrnují zakladatelé Martin Wallner a Tomáš Huber.

Pro začátek povinná trocha číselného bilancování. Za dva roky od spuštění Mixit.cz:

- namíchali míchači 450.000 snídaní na 20.000 ranních stolů
- spotřebovali 3000 pytlů vloček a jiných cereálií
- rozšířili nabídku na 88 různých ingrediencí, které si můžete namíchat do müsli, horkých kaší nebo zobacích mixů.
- Počet kombinací, které si můžete namíchat, je 1.85482642 × 10134, což my matematičtí experti překládáme jako cca bambilión různých kombinací
- více než 5.000.000 kilometrů musely zdolat na korbách nákladních aut České pošty a PPL naše tubusy
- 3x se Mixit stěhoval do větších prostor

A lidskou řečí (tedy řečí Martina Wallnera): „Za dva roky se nám povedlo sortiment rozšířit. A to nejen o nabízené ingredience. Zapracovali jsme i na tom, co všechno si u nás můžete namíchat. Začínali jsme na müsli a cereáliích, poté jsme přidali ovesné kaše, rozšířili je o bezlepkové a bezlaktózové horké kaše a jako poslední mixovací novinku jsme přidali sekci suchých plodů, ve které si můžete namíchat ovoce a oříšky na zobání u televize nebo v práci. Neustále obměňujeme i nabídku už namíchaných směsí pro ty, kteří svou snídani chtějí svěřit nám. Na jejich přípravě spolupracujeme často i s výživovými specialisty. Ti jsou autory dětských mixů, dietního Do plavek nebo vysokoenergetického Nahoď Baťoh.“

Naprostou novinou v sortimentu Mixit.cz jsou Pytlíky do kapsy, pracovně nazývané pytlíčková dieta. „Těmi jsme se snažili vyjít vstříc všem, kteří chtějí s Mixitem třeba cestovat, nebo si do práce nosit malé svačinky, které se jim vejdou akorát do kabelky. V deseti praktických pytlíčcích najdete mix všeho, co Mixit nabízí tak akorát v dávce na jeden den, takže se nemusíte bát, že byste překročili svou povolenou denní dávku,“ popisuje nový produkt Tomáš Huber, druhý ze zakladatelů.

0 Košík Nahoru