Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Gastroplus.cz: Vánoce na Mixitu jsou překvapivé – vrací se nejoblíbenějí mixy!

Zdroj: Gastroplus.cz 11. 10. 2012


Vánoce na Mixitu jsou překvapivé – vrací se nejoblíbenějí mixy!

Letos se na Mixit.cz můžete těšit opět na originální Vánoční mix v tak krásném tubusu, že je škoda jej i balit. Jeho motivem jsou lesní zvířata pochutnávající si na Mixit a jelikož je limitovaný, neměl by chybět žádnému Mixit sběrateli. A obsah? Ten je o to překvapivější.

O letošních Vánocích Mixit plní svým zákazníkům přání. Hodně si jich totiž od Mixitu přálo opakování loňské vánoční směsi. „Ještě v dubnu se nás zákazníci ptali, zda by si mohli objednat vánoční směs, a tak jsme se rozhodli udělat jim letos radost a zařadit ji zpět do nabídky. Ale zase jenom na Vánoce, tak doporučuju udělat si zásoby,“ nabádá s úsměvem Martin Wallner, jeden ze dvou zakladatelů Mixit.cz.

A v čem byl její úspěch? „Voní totiž po Vánocích (po skořici, hřebíčku a badyánu), je plná vánočních ingrediencí (oříšky, jablka, pomerančová kůra, brusinky a troška čokolády) je sladká jako med a přitom v ní není přidán žádný cukr. Takže ji milují jak dospělí, tak děti,“ dodává Tomáš Huber, druhý ze zakladatelů Mixit.cz.
„Vánoční tubus pro sběratele jsme ale připravili samozřejmě nový. Vánoční motivy nesmí chybět, ale jako vždycky jsme se ho snažili udělat řekněme méně klasický a takový, aby se líbil jak dětem, tak dospělým, a nikdo se nemusel stydět věnovat ho jako vánoční dárek,“ dodává Tomáš Huber na závěr.

Vánoční nabídka bude na Mixit.cz dostupná od listopadu.

0 Košík Nahoru