Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

iHNED.cz: Mixit: Tři roky jsme neměli žádné porady

Zdroj: iHNED.cz 9.5.


Mixit: Tři roky jsme neměli žádné porady

První tři roky společnosti Mixit, dodavatele müsli namíchaného na přání, byly velice živelné. Výroba i administrativa se odehrávaly v provozu a lidé u počítačů seděli pár metrů od míchacích pultů. Po celou tuto dobu přitom firma nepraktikovala žádné porady. "Až s růstem a oddělením řízení od výroby jsme zjistili, že se firmou šíří informační šumy. Zřídili jsme tedy každodenní porady se všemi klíčovými kolegy, což vedlo k druhému extrému, kdy byli všichni zahlceni informacemi, inovace byly pomalé a na operativu bylo v praxi méně času," vypráví zakladatel společnosti Martin Wallner.

Nakonec firma zvolila zlatou střední cestu a v současnosti organizuje porady jen v případě, že vyvstane nějaký bod, který je třeba projednat. "Snažíme se to pojímat v co nejužším kruhu, díky čemuž probíhá jednání i případný brainstorming dynamicky. Často se přitom divoce píše, kreslí a maže tabule, ozývají se záchvaty smíchu, křik i bouchání dveřmi," popisuje Wallner.

0 Košík Nahoru