Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

investujeme.cz: Kalapoše ve vedení česko-slovenského týmu PayU střídá Tyllová

Zdroj: investujeme.cz 23. 3.


Kalapoše ve vedení česko-slovenského týmu PayU střídá Tyllová

Vedení česko-slovenského týmu jednoho ze tří největších zprostředkovatelů on-line plateb v České republice, společnosti PayU, přebírá Barbora Tyllová. Současný ředitel, Gabriel Kalapoš, který společnost v České republice založil a vedl od roku 2009 a na Slovensku od roku 2013, se bude věnovat novým aktivitám v oblasti produkce a prodeje zdravého jídla. Barbora Tyllová bude jako country managerka pro Česko i Slovensko reportovat do Varšavy, kde je nově evropská centrála firmy.

PayU se od loňského roku zaměřuje především na velké mezinárodní klienty, pro které může být nejvíce přínosné díky své silné globální pozici v online platbách. S tím souvisí i změna organizační struktury společnosti, která má od konce minulého roku evropskou centrálu v polské Varšavě.

Veškerá spolupráce i kontakty pro zákazníky v České republice zůstávají stejné jako doposud. Díky soustředění části aktivit do evropské centrály budou moci všichni firemní zákazníci společnosti snáze využívat globálních on-line platebních metod po celé Evropě a v mnoha dalších zemích světa,” říká nová country managerka pro Českou a Slovensko Barbora Tyllová a dodává: „Propojení do velké evropské platební instituce byl další logický krok, který naše služby posouvá dál a reaguje tak na fakt, že úspěšným e-commerce firmám je český trh malý a budou dál expandovat do zahraničí, primárně do Evropy.”

Barbora Tyllová je v PayU od začátku roku 2013, předtím pracovala na manažerských postech zaměřených na obchod a marketing v Microsoftu a T-Mobilu.

„PayU od roku 2009 prošlapávalo cestu pro online platby a zasloužilo se o jejich masové využívání. Jako jediný subjekt na trhu dokázalo za tímto účelem spojit všechny významné banky a jejich platební řešení. Díky tomu a díky faktu, že jsme byli technologicky vždy o něco před trhem, je PayU lídrem v oblasti online plateb, a já jsem spokojený s prací, kterou jsme tu odvedli,” říká odcházející ředitel PayU Gabriel Kalapoš.

V loňském kalendářním roce měla PayU v České republice tržby 7 miliard korun. To je o 36 % více než v roce 2014 a dvojnásobek oproti roku 2013. Letos firma čeká další růst v řádu desítek procent. PayU má zhruba čtvrtinový podíl na všech online platbách českých zákazníků a společně s Českou spořitelnou a ČSOB patří k nejvýznamnějším a největším hráčům v oboru.

Mezi klienty PayU v České republice patří například: Mall.cz, Heureka.cz, Aukro.cz, Czc.cz, Electro World, Mountfield,  Škoda Auto, Mixit, ČEZ Prodej, Tipsport.net, SAZKA, Cinema City Czech, ticketportal.cz, AXA ASSISTANCE CZ, Česká pošta, DIRECT pojišťovna, cestovní kancelář ASIANA a řada dalších. Na Slovensku například Mall.sk, Heureka.sk, JYSK nebo Mountfield.

PayU, která patří společnosti Naspers se světovým sídlem v Jihoafrické republice, nabízí platební služby klientům po celé Evropě a na 5 kontinentech v mnoha zemích světa. Dohromady má více než 160 000 obchodních partnerů a přes deset milionů zákazníků.

0 Košík Nahoru