Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

ipodnikatel.cz: Návraty: Mix.it

Zdroj: ipodnikatel.cz 20.11.


Návraty: Mix.it

Dalším, tehdy už hodně slušně rozjetým start-upem, který jsme v prvním ročníku e-magu zpovídali, bylo Mixit. Kluci měli našlápnuto a tak nás hodně zajímalo, jestli se jim vše povedlo.

Dobrý den, Martine, jak se aktuálně Mixiťákům daří?


Mám li se rozhodnout, zda se nám spíše daří či spíše nedaří, musím se určitě přiklonit k té příznivější variantě. Samozřejmě nic není a nikdy nebylo hladké, posouvat Mixit dále a přirozené růst vyžaduje spoustu úsilí, inovací a má i svá úskalí. Hlavní ale je, že nás to stále baví jako na začátku a to samé pozorujeme i u našich zákazníků, které jsme, zdá se, neomrzeli.

Podařilo se vše tak, jak jste si před rokem plánoval?


Nikdy se nám asi nepodaří vše tak, jak plánujeme. Něco se totiž podaří ještě lépe a něco je naopak cesta, kterou jsme se vydali slepě nebo s přehnaným očekáváním. Od počátku jsme v mnoha směrech opatrní a možná právě proto se nám nestal ještě žádný přešlap. Polsko i Kanada jsou trhy, kde se postupně pokoušíme uspět, aniž by to znamenalo znatelná rizika pro fungování celého konceptu. Získáváme si tamní zákazníky, i když se potvrzuje pravidlo, že každý trh si žádá jiný přístup, je to běh na dlouhou trať a od nuly (což je velká výzva i zábava).


0 Košík Nahoru