Už jen dnes! Doprava za 1 Kč se Zásilkovnou! (2780 odběrných míst po celé ČR) 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

kralovstvizen.cz: Otestovali jsme pro vás: müsli Mixit

Zdroj: kralovstvizen.cz 7.6.


Otestovali jsme pro vás: müsli Mixit

Jak už ze samotného názvu vyplývá, müsli Mixit si každý může namíchat podle svého mlsného jazýčku. Z tohoto důvodu ve svém müsli „na míru“ nenaleznete například neoblíbené rozinky, ale pouze to, co máte opravdu rádi. Vše probíhá online a může to být opravdový adrenalin. Tolik chutí a dobrot, ale co si vybrat…? Výběr ovoce, semínek, ořechů a jiných pamlsků je opravdu veliký. Výhody namixování podle chuti jsou jasné, ale co ostatní služby, cena, chuť a kvalita?

Pro ty, kteří si na vlastní směs netroufají nebo věří v dobrý úsudek firmy, jsou již připravené hotové směsi. Jelikož máme zkušenosti s vlastní směsí, která byla skvělá, rozhodli jsme se otestovat také hotovou směs, konkrétně Ronnieho Fitness Mix. Ta se prodává za 229 Kč / 750 g.

Ronnieho Fitness Mix

Tato směs je především kvalitním zdrojem bílkovin. Směs je tedy vhodná především pro sportovní nadšence, ale samozřejmě si na ní pochutná každý. Když jsem směs viděla, čekala jsem něco moc zdravého, ale ne moc dobrého… Přestože toto müsli není moc sladké, chuť je opravdu dobrá a vyvážená. Směs je neuvěřitelně křupavá a voňavá. Nejnadšenější jsem byla z černé jeřabiny a kokosu (přestože ho v müsli nemám ráda). Tyto dvě suroviny pro mě byly pomyslnou třešničkou a dodávaly všemu skvělou chuť. Směs jsem jedla především s bílým jogurtem, ale přiznám se, že jsem ji chroupala i samotnou. Všechny suroviny jsou opravdu kvalitní a ve směsi nejsou žádné nežádoucí suroviny navíc. Přestože dávám přednost namíchání vlastního Mixit, uznávám, že výrobci to opravdu umí a suroviny byly vybrány vhodně. Směs chválím!

Složení: ovesné vločky a lupínky, sojové boby, proteinová čokoláda (bílkoviny beta laktoglobulin, alfa laktalbumin, glykomakropeptidy, imunoglobulin, bovinní sérový albumin, laktoferin); enzymy (papain, alfa amyláza, bromelain, laktáza, celuláza, neutrální proteáza, lipáza); kakaová hmota; kakaové máslo; sójový lecitin, přírodní vanilkové aroma; brusinky (bezinkový koncentrát, slunečnicový olej); jádra tykve; datle; rýžové krispies (rýže, sůl); jablko; černá jeřabina BIO; meruňky; kokos; sladový ječmen; cukr
Mixit obecně

Cena

Co se týká ceny, je samozřejmě vyšší než u běžného müsli v obchodech. Už ovesný základ se pohybuje od 59 Kč, takže s dalšími dobrotami vyjde směs (tipuji) tak minimálně na 150 Kč. Záleží však opravdu jenom na vás, co vše si do své směsi namícháte. Platíte opravdu jen za to, co si vyberete.

Kvalita

Směsi (měla jsem čtyři) jsou krásně voňavé a opravdu křupavé (včetně ovoce). Vše je čerstvé a kvalitní. Kusy mrazem sušeného ovoce jsou veliké a kvalita je znát na první pohled. Pramálo jsem věřila čokoládě, ale mile překvapila. Nejedná se o žádnou čokoládovou pochoutku, ale o jakostní čokoládu. Pokud si do svého balíčku necháte přimíchat lupínky s čokoládou, nemusíte se bát, můžete se těšit! Pokud jste zvyklí na zapékané müsli (méně zdravé a plné cukrů), čeká vás změna, tato směs je sypaná, bez nežádoucích látek a přebytečného cukru. Z tohoto důvodu má i menší trvanlivost než směsi z běžných obchodů, vydrží asi tři měsíce. Najdete tam opravdu jen to, co jste si sami zvolili, takže se jedná o fér obchod.

Závěr…

Zde skutečně platí – vyšší cena, ale vysoká kvalita. Hotovou směs si můžete vyzvednout na odběrových místech (zatím pouze ve velkých městech) nebo nechat poslat domů (což je obvykle opravdu rychlé). Směs, kterou si sami vytvoříte, dostanete v originálním a stylovém obalu. Maximální váha směsi je 750 g a svou směs si můžete také pojmenovat! Müsli Mixit je hravé a bude vás bavit. Je to také tip na originální dárek. Vyberete to, co má vaše oblíbená osoba ráda, vyberete jí krásnou tubu, směs pojmenujete… Oceňuji především fér přístup k zákazníkům a stále nové nápady!

0 Košík Nahoru