Poprvé v ČR! 100% Křupavé sýry od Mixit ve 3 variantách

Předprodej adventního kalendáře Mixit zahájen. Nyní ušetříte 100 Kč + doprava zdarma

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Ladíte formu do plavek? Zkuste to se speciálním mixem

Zdroj: fyi.cz 13. 5. 2021


Mixit je česká firma, za kterou stojí dva bývalí spolužáci z vysoké školy, Tomáš a Martin. Na trhu jim chyběla nabídka kvalitních směsí oříšků, ovoce, semínek a dalšího, tak se rozhodli založit firmu, kterou provozují již od roku 2010. Snaží se lidem přinést nejen zdravé a chutné směsi, ale i zábavu, a to díky možnosti si namíchat vlastní mix. Pro ty, kteří si raději nechají poradit, tu jsou hotové mixy k různým příležitostem. Jako je třeba Mixit Do plavek!

Pokud se chystáte dohánět jarní detoxy, zkoušet nové diety, zbavovat se přebytečných kil nebo se prostě chcete po dlouhé době doma cítit fit a lépe, tak byste mix Do plavek! určitě neměli minout. Dostat se zpátky do formy a letních šatů totiž není nikdy jednoduché a obzvlášť po letošní zimě, která kvůli různým opatřením našemu pohybu příliš nepřála. Pomoci vám může právě tento mix, který sestavila výživová poradkyně podle glykemického indexu. Najdete v něm jen samé zdravé a prospěšné věci. Kromě obilných lupínků a vloček to je sušené a lyofilizované ovoce, slunečnicová semínka a plátky mandlí a kokosu. Nově mix obsahuje místo slazených brusnic zdravější černý rybíz, takže si ho vychutnáte bez přidaného cukru.

0 Košík Nahoru