Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

maminka.cz: Velikonoce se blíží. Pořiďte si něco nového, aby vás nepokakal beránek

Zdroj: maminka.cz 21. 3.


Velikonoce se blíží. Pořiďte si něco nového, aby vás nepokakal beránek

Velikonoce jsou významné církevní svátky, ale ve většinově ateistickém Česku, jsou to ale spíše vítané dny volna, jak ukázal průzkum. A pozor, letos i s volným pátkem.

Jak strávíte první letošní svátek? Máte v plánu barvení vajíček a jarní úklid, nebo během Velikonoc vyrazíte na výlet či budete odpočívat? Podle nedávného průzkumu ČSOB všechny velikonoční tradice překvapivě dodržuje pouze každý pátý Čech. Neznamená to ale, že ti ostatní svátky jara do svých domovů nepustí vůbec.

Více než 80 % dotazovaných alespoň některé velikonoční zvyky dodržuje. Jde zejména o velikonoční dekorace, barvení vajíček a pečení velikonočního beránka či nádivky. Zbývajících 19 % však neslaví Velikonoce vůbec a místo pomlázky a koledování raději vyrazí na výlet nebo plánují odpočívat.

K velikonočnímu pondělí tradičně patří i koleda. Pro ženy to znamená nabarvit vajíčka a čekat na koledníky, kteří zaklepou u dveří s pomlázkou. Typická pomlázka s vyšleháním, i mezi dospělými, se však dodržuje hlavně krajově – na Moravě a v menších obcích.

Typická koleda jsou vajíčka, pro malé koledníky nějaká sladkost a pro velké nějaký panák alkoholu. Podívejte se na naše tipy, čím domov vyzdobit a co nabídnout koledníkům . A nezapomeňte ani pořídit sobě či dětem nějakou drobnost pro sebe, aby vás nepokakal beránek.

0 Košík Nahoru