Nové dárkové boxy Mixit pro Vánoce 2019 jsou tady! 

marieclaire.cz: FOOD: Nové kaše plné vitaminů musíte vyzkoušet!

Zdroj: marieclaire.cz 26. 9.


FOOD: Nové kaše plné vitaminů musíte vyzkoušet!

Snídáte s oblibou müsli s mlékem, ovesnou kaši a jiné sladké dobroty? V tom případě se vám určitě bude líbit aktuální novinka pro zdravé snídání!


Jmenuje se Vitapixla

, namixujete si ji podle své chutě a působí pozitivně na vaše zdraví. Vitapixla je úplně unikátní novinka, nic podobného na trhu nenajdete. Možná znáte Mixit – müsli, které si namícháte podle sebe, ale Vitapixla je něco trošku jiného. Není to jen snídaně, ale také vaše denní porce vitamínů.


Co v ní najdete?


V jedné pixli o objemu tří litrů se nachází dvacet porcí zdravé snídaně. Obsah je v sypké formě, jedná se o smíchanou kaši, výtažky z bylinek a ovoce, které dodává sladkou chuť.


Rýžová, pohanková či kukuřičná kaše

tvoří základ. Všechny obsahují velké množství vlákniny

, která je dobrá pro zdravá střeva. Další účinky na zdraví už závisí na tom, co si do své pixle necháte namixovat. Na výběr je několik bylinných směsí působících na močové cesty, únavu, problémy v menopauze a jiné potíže.

V jedné dávce se nachází tak vysoké množství rostlinných extraktů, že vám nahradí 7 až 9 tobolek! Vše je přírodní, takže zdravé, a nejlepší je, že si Vitapixlu mohou dopřát i celiaci. Kaše jsou totiž bezlepkové.
Sladkou chuť dodávají další volitelné přísady – ovoce, oříšky, kokos nebo třtinový cukr.

Do směsi je přidáváno lyofilizované ovoce upravené speciálním procesem mražení a sušení v nízkém tlaku.

Výsledkem je, že sladké plody neztrácí vitamíny, aroma ani barvu.


Snídaně připravená za pět minut


Vitapixla potěší i z časového hlediska, její příprava zabere sotva pět minut. Odměrkou nasypete určené množství směsi do hrnku, zalijete teplou vodou či mlékem, necháte čtyři minuty odstát a můžete snídat. Důležité je nezalévat směs příliš horkou vodou (teplota by neměla přesáhnout 50°C), aby nebyly zničeny všechny živiny.0 Košík Nahoru