Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Marketing Sales Media: Novinky

Zdroj: Marketing Sales Media 47/2015


NEWS

Pobočky Hypoteční banky zařízené jako obýváky získaly ocenění v mezinárodní soutěži.

Z 500 nápadů z 59 zemí byl lepší už prý jen robot z japonské banky MUFG, který umí s návštěvníky poboček komunikovat v 50 jazycích. Zlatý český obývák. To skupina ČEZ se pochlubila, že získala dvě stříbrné medaile a jednu zlatou v mezinárodní soutěži nejlepších kontaktních center, jejíž výsledky se vyhlašují na závěr světové konference kontaktních center v Las Vegas.

Soutěžících bylo dokonce 1600 a zlato ČEZ získal v kategorii Nejlepší věrnostní program.

Dovedete si představit zkoumat tolik přihlášek?

V Evropě letos vzrostla kupní síla přibližně o 4 %. Tvrdí to studie agentury GfK, podle níž mají letos evropští spotřebitelé na útraty a spoření k dispozici zhruba 9‚13 bilionu eur (247 bilionů Kč), tedy v průměru 370 tis. Kč na osobu. A kolik má průměrný Čech?

Zhruba půlku průměru – 200 tis. Kč. Lépe jsou na tom i Slováci. Home Credit má před Vánocemi nový spot z letošního konceptu Japonská půjčka, ve kterém vystupuje samurajka. Je to tak zběsilé, že i Duo Yamaha by zbledlo závistí.

E-shop Mixit, nabízející možnost namíchat si müsli a podobné produkty podle vlastních preferencí, se nově zaměřil i na výklenek v podobě nabídky pro celiatiky, pro něž vznikl samostatný miniweb.

Podobně by měly být rozpracovány i další tři segmenty: bez cukru, bez laktózy a bez tuku.

0 Košík Nahoru