Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Miminko: TIPY NA dárky

Zdroj: Miminko 26.1.


TIPY NA dárky

Překvapivou informaci nabízí zamilovaným Mixit: Poslední výzkumy historiků zabývajících se obdobím starověkého Říma prý odhalily dosud netušená fakta. Římané včetně kněze Valentýna věřili, že darujete-li milovanému člověku směs zrní obsahující corn flakes a lyofilizované lesní plody, vydrží vaše láska navěky. Zajímavou souhrou náhod je, že přesně tyto dvě ingredience obsahuje tradiční valentýnský mix od Mixit - Elixír z lásky. Valentýnské balení obsahuje ještě srdíčkovou misku, lžíci a malé balení ovoce navíc.

Odlehčeně v novém roce

Vánoční a silvestrovské hodování máme za sebou a s nimi možná pár kilo navíc. I když se ručička váhy směrem nahoru nepohnula, špatný pocit ze svátečního přejídání můžeme mít i tak. Proto si v lednu a únoru vybíráme stravu, která organismu trochu ulehčí. Pomůže ovoce, zelenina a pokud se neobejdete bez sladkého, pak místo krémových dortů volte sušší piškot a náplně z tvarohu.

TIP PRO VÁS

Na pultech ovocných barů Fruitisimo najdete v lednu a únoru sezónní drinky, se kterými zaručeně doplníte vitamíny a nenarušíte své plány na hubnutí. Růžový drink Slim Gym obsahuje ananas, grapefruit, jablka a velké množství malin. Drink Re-start se připravuje z bobulí açaí, limetky, jahod a pomeranče. Má svěží sladkokyselou chuť, dodá energii a sílu zvládnout všechna letošní předsevzetí. Ve Fruitisimo ruční výrobně zmrzliny cukráři od začátku ledna vedle lámání čokolády, sekání ořechů nebo mixování ovoce strouhají okurky. Ty pak přidávají do jogurtové zmrzliny a na světlo světa se dostává první letošní limitovaná edice zmrzliny Jogurt s okurkou. Všichni, kteří nejraději hřeší kopečkem poctivé zmrzliny, si mohou nyní bez výčitek pochutnat. VÍTE, CO JE LYOFILIZACE? Jak uchovat ovoce pro neúrodné časy tak, aby se co nejvíc podobalo tomu čerstvému nejen vzhledem, ale i obsahem vitamínů? Tajemství spočívá v lyofilizaci. Při ní se ovoce nejdříve šokově zmrazí na teplotu až - 80° C. Potom přichází na řadu sušení za velmi nízkého tlaku, během kterého se tekutiny v pevném skupenství sublimací odpařují. Konzervace tímto způsobem je šetrná, obejde se bez síření, přidaného cukru či jiné chemie a výsledkem je čistě přírodní dobrota. Lyofilizované ovoce najdete v nabídce na Mixit.cz.


0 Košík Nahoru