Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Mixit nově nejen křupe, ale i teče! Vyhrajte degustační Drink Mixit & Shaker

Zdroj: zena-in.cz 27. 8.

Mixit zena in.cz 27.8.

Že to není Mixit, když tam není zrní? Omyl, všechny tři drinky jsou ze surovin, které z Mixitu znáte, jen by vás možná nenapadlo, že z nich jde udělat pití. Drinky jsou totiž plné proteinu, lyofilizovaného ovoce (nebo kakaa) a vlákniny, a díky tomu fungují jako skvělá sváča. Stačí zalít vodou nebo mlékem a máte nadupané smoothie, ať už jste kdekoliv.

Že si s Mixitem zakřupete, to je známá věc. Ale zkoušeli jste někdy jejich lyofilizované ovoce dát třeba do mléka nebo přidat do smoothie? Ne?

Tak je dobře, že to v Mixitu vyzkoušeli za vás a zjistili, že je to bomba v pití stejně jako v tubusu. Lyofilizoané ovoce totiž chutná po namočení skoro jako čerstvé a dá se jako čerstvé používat - není totiž slazené a díky šokovému sušením mrazem si ponechává maximum chutí i výživných látek. K němu přidal Mixit ještě spoustu proteinu a vlákniny, abyste při tom popíjení mohli říkat: „Jasně, že to piju denně, vždyť je to zdravé!” A přitom se smát pod vousy, že Mixit drinky pijete stejně hlavně proto, že jsou tak dobré.

Na výběr máte na začátek ze tří příchutí Mixit drinků.

Pojďte s Mixit na Drink!

Zapojte se do soutěže, ve které 3 z vás vyhrají degustační Drink Mixit & Shaker!

0 Košík Nahoru