Podpořte lékaře v první linii chutnou energií. 1 Dobrý skutek k nákupu = 2 Mixitky lékařům 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit: oříšky z pece

Zdroj: zapnovinky.cz 24. 6.


Že to v Mixit umějí se sladkým, to se ví už nějaký ten pátek. Ale že jsou odborníci na slané a kořeněné křoupání k telce, to je tedy pikantní novinka. V řadě Slaných oříšku z pece začali s příchutí Med a chilli a teď přidávají tři neméně kořeněné a neméně návykové novinky – Rozmarýn a citronovou trávou, Sezam s růžovou solí a pikantní Čtyři druhy pepře. Křupavý snack okoření večer s přáteli, zahradní party i večerní sledování televize.

Oříšky z pece – rozmarýn a citronová tráva

Vůně rozmarýnu připomíná jihoevropské léto a osvěžující tóny citronové trávy vás zavedou až do Asie. Příjemně kořeněné křupavé kešu a pekanové ořechy jsou zapečené s růžovou hrubozrnnou solí a výsledkem je návykové slané zobání.

Oříšky z pece – rozmarýn a citronová tráva, 150 g, na mixit.cz 129 Kč. Složení: jádra kešu ořechů 60,5 %, jádra pekanových ořechů 28,8 %, rozpustná čekanková vláknina (inulin) 6,9 %, himálajská sůl 2,2 %, sušený rozmarýn 1,3 %, citronová tráva 0,3 %.

Oříšky z pece – čtyři druhy pepře

Pro ty, kdo to mají rádi horké, pálivé a pikantní, přichystal Mixit oříšky dochucené hned čtyřmi druhy pepře: červeným, zeleným, černým a bílým.

Oříšky z pece – čtyři druhy pepře, 150 g. Složení: kešu ořechy 59,6 %, pekanové ořechy 28,9 %, vláknina z kořene čekanky 7 %, sůl himalájská 2,6 %, pepř barevný 2 %.

Oříšky z pece – sezam a růžová sůl

Buďme k sobě upřímní, oříšky z pece chutnají luxusně v jakékoliv variantě. Nemusí být ani pálivé, ani medové, i mild sezamová varianta má své kouzlo. Černý a bílý sezam dohromady s růžovou solí prostě fungují, stejně jako kešu a pekany.

Oříšky z pece – sezam a růžová sůl, 150 g. Složení: kešu ořechy 57,6 %, pekanové ořechy 25,6 %, vláknina z kořene čekanky 6,6 %, sezam černý 4,2 %, sezam bílý 4,2 %, sůl himalájská 1,8 %.

Oříšky z pece – med a chilli

Pionýr mezi v peci pečenými kořeněnými ořechy oslnil už vloni chuťové buňky napříč celou republikou díky své neobvyklé kombinaci medu a chilli. Pokud máte rádi asijské kombinace sladkého a pálivého, tenhle tubus nepustíte z ruky.

Složení Med a chilli: jádra kešu ořechů 59 %, jádra mandlí 31 %, med 8,2 %, sůl 1,2 %, chilli mleté 0,6 %. Oříšky z pece – med a chilli, 140 g.

0 Košík Nahoru