Máme poslední kusy Adventních kalendářů! Neváhejte s nákupem. TIP: vánoční kolekce s novinkami

Mixujeme jako diví! Aktuálně předáváme balíčky dopravcům 2 dny po zaplacení.

Slavíme světový den štědrosti. Do pátku 3.12. zdvojnásobíme namixované dobré skutky.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Mixit: slaný karamel útočí

Zdroj: protisedi.cz 30. 3. 2021


Mixit: slaný karamel útočí

Slaný karamel u Mixit najdete nově i v granole a na preclících

V Mixit vědí, že pokaždé, když vypustí na trh novinku se slaným karamelem, lidé šílí. Ale nemějte jim to za zlé. Za vším stojí chuťové buňky, které si žádají této omamné sladko-slané chuti víc a víc. Celkem můžete v Mixitu vybírat z osmi produktů se slaným karamelem nebo si ho namixovat do jakékoliv kaše, müsli nebo zobacího mixu.

Začněme představením dvou karamelových novinek:

Preclíky jsou zalité kombinací bílé čokolády a slaného karamelu a nakonec jemně solené. Chuťové buňky při čtení této receptury šílí? Tak to si rovnou objednejte dvě balení téhle křupavé a jemné, sladké a slané, neodolatelné lahůdky. Jedno zmizí, ještě než dojdete domů…

Mixit preclíky – Slaný karamel, 250 g, 179 Kč, složení: bílá čokoláda s karamelem 65 %, preclíky solené 33 %, leštící látka: arabská guma; cukr, med, jedlá sůl.

www.mixit.cz/produkt/mixit-precliky-slany-karamel

Druhá novinka je s medem zapečená a křupinkami ze slaného karamelu zhusta posypaná granola . Po jejím ochutnání nebudete nejspíš chtít snídat nic jiného. A obědvat. A večeřet. Dejte jenom pozor, aby nějaký nenechavec nevyjedl všechny karamelové kousky. To víte, že by slaďounká křupavá granola chutnala skvěle i bez nich. Ale mohlo by dojít ke zbytečnému, generace trvajícímu sváru.

Granola se slaným karamelem, 550 g, 149 Kč, složení: medová granola z pece 67 %, křupinky se slaným karamelem 20 %, plátky jader mandlí. K dostání od poloviny dubna na www.mixit.cz

Kousek slaného karamelu najdete i v dalších 6 sladko-slaných dobrůtkách . V lahodné Mixitelle , kaši , ve veli-koko-nočních vajíčkách od Mixit slepiček – v mandličkách ve slaném karamelu ve větším a menším balení, v mixitce bez lepku i v proteinovém drinku .

Je to prosté. Chcete-li si život trošku osladit a zároveň máte nekonečnou potřebu trochu to „vosolit”, vydejte se na mixit.cz a nechte své chuťové buňky převzít na chvíli velení.

Mixitella – Arašídy se slaným karamelem, 250 g, 159 Kč , složení: arašídy loupané pražené 70 %, bílá čokoláda s karamelem 29,5 %, sůl 0,5 %.

www.mixit.cz/produkt/mixitella-arasidy-se-slanym-karamelem

Slaný karamel na kaši, 700 g, 219 Kč , složení: rejžovka s mlékem, křupinky se slaným karamelem, pražené arašídy, karamelový prášek.

www.mixit.cz/produkt/slany-karamel-na-kasi

Mixit vajíčka – Slaný karamel, 240 g, 179 Kč nebo 540 g, 379 Kč , složení: pražené mandle v bílé čokoládě se slaným karamelem: bílá čokoláda s karamelem 71 %, jádra mandlí pražená 27 %, leštící látka: arabská guma; cukr, med, jedlá sůl 0,3 %.

www.mixit.cz/produkt/mixit-vajicka-slany-karamel

www.mixit.cz/produkt/mixit-vajicka-slany-karamel-540-g

Mixitka BEZ LEPKU – Slaný karamel, 50 g, 35 Kč , složení: rozpustná kukuřičná vláknina, micelární kasein 18,7 %, karamelový prášek, CFM syrovátkový proteinový koncentrát 12,1 %, jádra mandlí, rozpustná čekanková vláknina, arašídové máslo, přepuštěné máslo, kokosový cukr, glycerol, himalájská sůl.

www.mixit.cz/produkt/mixitka-bez-lepku-slany-karamel

Mixit Drink – Slaný karamel (6 porcí), 330 g, 179 Kč , složení: CFM instantní syrovátkový proteinový koncentrát 34,5 %, karamelový prášek 24 %, rozpustná kukuřičná vláknina 18,7 %, sušené plnotučné mléko 15 %, sójový proteinový izolát 4 %, kokosový cukr 2 %, erytritol 1,3 %, sůl himálajská 0,5 %.

www.mixit.cz/produkt/mixit-drink-slany-karamel

0 Košík Nahoru