Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Nakupujte letos všechny dárky v klidu z domova na Givery.cz - dárkové vouchery do spousty obchodů na jednom místě.

Zdroj: zenysro.cz 11. 10. 2021


Vybrala jsem si nákup tištěného poukazu na Zalando v tištěné formě pro dceru (je to dárek, takže jsem volila luxusní balení), a pro tatínka v online verzi poukaz Mixit – tady jsem volila formu online, protože jsem docela spěchala.

Druhý poukaz byl pro tatínka – má rád zdravé mlsání a tubusy Mixit.
S dárky pro tatínka mám obecně vždycky trochu problém. Vždycky říká, že co potřebuje si koupí, a proto najít dárek pro radost dá někdy pořádně zabrat. Proto jsem byla moc ráda, že jsem objevila vouchery Mixit v nabídce. Mixit totiž umožňuje nakombinovat si Musli s dalšími zdravými dobrotami jako mrazem sušené ovoce, nebo oříšky, vše podle své chuti. Vše opět pěkně v klidu doma, takže si můžete rozmyslet, co ve svém tubusu chcete mít. Tatínek si namixoval hned dva. Já na Mixit ujíždím na mandlích ve slaném karamelu a ovoci v čokoládovém prachu – určitě ochutnejte, je to neskutečně dobré.

0 Košík Nahoru