Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

nova.cz: PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!

Zdroj: nova.cz 20.11.


PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!


Nečekaný zážitek z prvního líbání si odnesla naše čtenářka Markéta. Co přesně se stalo po oslavě narozenin se dozvíš v jejím autentickém vyprávění.


První polibek. Nejsem asi jediná, která si představí dvojici mladých lidí, kteří se s nejistotou přibližují jeden k druhému. Třesou se jim kolena a v žaludku se jim pere nevolnost se zamilovaností. „Umím to? Zvládnu to? Neztrapním se?" honí se jim oběma v hlavě. Jsou na nějakém hezkém místě. Třeba už je večer a sedí na lavičce. Chtějí spolu strávit ještě pár minut, než se každý bude muset vrátit domů. Krásné první líbání. Přesně takové moje první líbání rozhodně nebylo. V ničem.Bylo mi jedenáct. Slavili jsme narozeniny mojí nejlepší kamarádky Martiny. Společně s několika děvčaty jsme se sešly u ní doma, později dorazilo ještě několik kluků, včetně mého kluka Romana. Byl blonďatý a měl ty nejsvětlejší modré oči, které si dokážete představit. Byl to nejhezčí kluk na celé škole. Tento den udělal přijímačky na gymnázium a já jsem byla pyšná, že to zvládl. Naše randění bylo strašně hezké. Vždycky mě po škole galantně doprovodil k rodičům do práce. Když nemohl až tam, šel nejdále, co mu čas dovolil, a pak běžel celou cestu domů, aby tam byl včas. Občas jsme se vodili za ruce. K narozeninám a svátku jsme si dávali dárky. Na Valentýna jsme si vyráběli přáníčka a navzájem se obdarovávali sladkostmi.Oslavovali jsme, pili dětské šampaňské a připadali si jako králové večírku. Jak běžel čas, kamarádi a kamarádky odcházeli domů, až jsme na oslavě zbyli jen čtyři. Oslavenkyně, kamarádka Mirka, já a Roman. Když odbila šestá, Roman se omluvil, že už bude muset vyrazit domů. Nabídly jsme mu, že ho půjdeme vyprovodit. Celou cestu se holky držely nějak podivně vzadu. Pořád jsem se po nich ohlížela. Holky se stále něčemu smály. Několikrát jsem se snažila, aby se k nám připojily. Automaticky vždy zpomalily a pokaždé se od nás opět oddělily.Když jsme dorazili před panelák, kde Roman bydlel, chvíli jsme se drželi za ruce a povídali si. Holky stály asi dvacet metrů od nás a byly celou dobu podezřele ticho. Roman se na mě usmál a nahnul se ke mně. Já, absolutně neznalá, jsem ho políbila na tvář a rozloučila se s ním. Ještě jsem se po něm ohlédla. On tam pořád stál a díval se na nás.
U Martiny doma mě čekal výslech a kázání. Jak to, že jsem nepoznala, že chce pusu? Proč jsem mu ji nedala? Mirku, naprosto zběhlou v líbání, jsem tím neskutečně rozčílila. Nechápala, že jsem tak slepá. Nadávala mi, že jsem si určitě ten vztah najisto pokazila, že o takovou nepřístupnou holku Roman stát nebude.Nechápala jsem, co se to stalo. „Vždyť jsem mu dala pusu, ne?" bránila jsem se. Mirka se zasmála. „Myslíš toho umlaskanýho hudlana na tvář? To není pusa. Myslela jsem, proč jsi ho nepolíbila?" Docela mě tím vyvedla z míry. Připadala jsem si ještě dost malá na to, abych se líbala s klukem. Na Mirčinu otázku jsem nedokázala odpovědět. „Líbala ses ty vůbec někdy?" zaznělo do ticha. Mlčela jsem. „Měla bys to umět, než to zkusíš s klukem. Nebude chtít nějaký nezkušený střevo. Naučím tě to!" A tak se přihodilo, že z obyčejného přespání u kamarádky, kterých jsem za sebou měla už desítky, se rázem stal neobyčejný zážitek. Z počátku divný pocit Mirčiných rtů na mých se změnil v docela zajímavý zážitek, který jsem si chtěla zkusit co nejdříve znovu.Podařilo se mi to na lyžařském kurzu, kde jsme hráli flašku. A pak ještě jednou o prázdninách, taktéž při flašce. Ale když jsem se potom líbala v sedmnácti s klukem, ze kterého se mi doslova podlamovala kolena a na kterém mi doopravdy záleželo, bylo to úplně jiné. Jako poprvé. :)Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!
Autorka dnešního příběhu se může těšit na dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč od Mixit.cz - namíchej si svoje müsli.
Znáš www.mixit.cz? Můžeš si tu namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle toho, co máš nejraději. Na výběr jsou desítky různých druhů ovoce a oříšků jako třeba papaya, makadamové oříšky, fíky nebo třeba specialitky jako ovocná čokoláda nebo vanilka. Mix si můžeš pojmenovat a domů ti přijde v krásném tubusu, který se určitě bude na něco hodit, až doslouží jako zásobník snídaňového müsli.A u müsli to nekončí. Míchat můžeš i snídaňové kaše - ovesnou klasiku, rýžovou, kaštanovou… V nabídce jsou tu i ručně dělané čokošky, müsli tyčinky mixitky, sušenky a spousta dalších lahůdek v krásném balení, na kterých si můžeš pochutnat nebo se hodí jako krásné dárky.V aktuální nabídce najdeš i stylový dárek k Mikuláši. Zaručeně každý den na tebe pomyslí při otevírání okénka na adventním kalendáři, který je nacpaný snídaněmi a svačinami až do štědrého dne. Koupíš ho jedině na www.mixit.cz.


A aby toho mlsání nebylo málo, tak je tu ještě Mikulášské nadělení. Slovo mlsání je tady na místě, protože na rozdíl od jiných mixů nemá ten mikulášský žádný müsli základ. O to víc je v něm oříšků, exotického ovoce a do čokolády zabalených dobrůtek. Mikulášsky vyladěný mix se stejně jako adventní kalendář samozřejmě bezvadně hodí jako dárek od Mikuláše.

0 Košík Nahoru