Mixit výroba i expedice aktuálně fungují na 100 procent. Jsme tu pro Vás i s veli-koko-noční kolekcí.

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

nova.cz: PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy

Zdroj: nova.cz 3.12.


PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy

"Posílám svůj neobyčejný příběh o svém prvním polibku a těším se, až ho uvidím na stránkách," napsala nám čtenářka Bára z blogu madlovers.wordpress.com.


Od polibku, o kterém na následujících řádcích budete číst, uplynuly už více jak 4 roky. Nebyl to můj první polibek ani jeho. A všechno změnil. Ale začněme pěkně od začátku.


Bylo to po letních prázdninách. S holkama jsme probíraly letní lásky, zážitky, nové vlasy a šaty. Dny utíkaly a jedna z mých kamarádek se mi svěřila, že pokukuje po jednom klukovi, ale neví, jak na něj a jestli to má vůbec cenu. A tak jsme samozřejmě začaly vymýšlet, co, kdy a jak. Aby to nebylo vtíravé, aby měl pocit, že ji ulovil on, aby to nebylo trapný - no znáte to.


Jelikož jsem neměla co ztratit, rozhodla jsem se podívat na druhý úhel pohledu. Na ten jeho. Nejdřív jsem ale potřebovala zjistit, o koho jde. Dlouho se mi nechtěla přiznat a pak jsem pochopila. Jak já toho kluka nesnášela! A vlastně ani nevím proč, bylo to ve mně od prvního setkání s ním. Pár věcí jsem o něm slyšela a to mi stačilo k tomu, abych měla jasno. Ale co bych pro kamarádku neudělala. S tím klukem - Štěpánem, jsem se jednoho dne dala do řeči a domluvili jsme si i odpolední "pokec".


Sešli jsme se na autobusové zastávce, kde mě objal a šli jsme na malou procházku a pořád si povídali. O škole, o filmech, o kamarádech i o mé kamarádce, říkejme ji třeba Martina. Víte, ono se nakonec ukázalo, že měl stejný nápad jako já a chtěl ode mě zjistit, jestli by u ní měl šanci. Neřekla jsem mu, jak to doopravdy je, ale srdce mi zaplesalo. Vymýšleli jsme různé situace a scénáře. Bohužel nám brzy vypršel čas a já musela domů. Proto jsme se domluvili i na další den, kde všechno ještě probereme. Tak trochu jsem chtěla, aby vše v pohodě klaplo a taky si ho ještě "proklepnout".


PŘEČTI SI DALŠÍ PŘÍBĚHY ČTENÁŘEK:


PRVNÍ POLIBEK: Zamknul za mnou, všude byla tma...


PRVNÍ POLIBEK: Nemusí být s klukem!


Martině jsem nic neřekla, těšila jsem se, až bude šťastná. Až oba budou šťastní. Kdyby si oba byli jistí, že se chtějí navzájem, mohlo by je to zaseknout, znervóznět a všechno by se mohlo pokazit. Se Štěpánem jsme se tedy znovu sešli a málem bychom i zapomněli, co vlastně máme řešit. Byl to fajn kluk, dost mě mrzelo, že jsem mu tak křivdila. Všechno bylo jinak, než se o něm říkalo. Ten kluk mi ve všem rozuměl a na oplátku mi taky poradil s láskou. Nešťastnou. Pomohl mi se přes ni přenést a nezahazovat se s blbcem.


Na poslední chvíli jsme se vrátili zase k němu a k Martině. Probírali jsme opravdu detaily. Zkoumali jsme klučičí a dívčí pohledy na různé situace. A dokonce jsme si některé i zkoušeli. Tomáš si zkoušel svoji řeč a zadíval se mi do očí, trochu se pousmál a pak mě políbil. Nebylo to krátký ani dlouhý, tak akorát. Nedovedu si představit, jak potom vypadal můj zaskočený výraz. Vůbec jsem to nečekala, a hlavně jsem nevěděla, co si o tom mám myslet. Byla to součást zkoušky, nebo co se stalo? Přece Martinu nemůžu dát dohromady s klukem, který líbá holky na potkání... Nakonec se ukázalo, že se mu Martina sice líbila, ale já jsem se mu líbila už dávno a za ty dva dny jsem ho okouzlila i svým chováním - a nedokázal to dál skrývat.


PŘEČTI SI TAKÉ:


KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: První polibek


Jak už jsem psala na začátku, nebyl to můj první polibek, nebyl to jeho první polibek. Byl to první polibek nás dvou. Taky jsem psala, že všechno změnil a nedokážu říct, jestli k lepšímu nebo horšímu. Tenhle polibek mi poslal skvělého přítele, nejlepšího kamaráda, módního poradce a parťáka v jednom těle, a naopak mi vzal jednu významnou kamarádku. Těžko se v takové situaci kamarádům vysvětluje, že jsme si fakt sedli a máme se spolu dobře. Teď to po více jak čtyřech letech dokazuje ten čas, který už jsme spolu strávili a kolik jsme toho spolu prožili.


- - -


Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!


Autorka dnešního příběhu se může těšit na dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč od Mixit.cz - namíchej si svoje müsli.


Znáš www.mixit.cz? Můžeš si tu namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle toho, co máš nejraději. Na výběr jsou desítky různých druhů ovoce a oříšků jako třeba papaya, makadamové oříšky, fíky nebo třeba specialitky jako ovocná čokoláda nebo vanilka. Mix si můžeš pojmenovat a domů ti přijde v krásném tubusu, který se určitě bude na něco hodit, až doslouží jako zásobník snídaňového müsli.


A u müsli to nekončí. Míchat můžeš i snídaňové kaše - ovesnou klasiku, rýžovou, kaštanovou... V nabídce jsou tu i ručně dělané čokošky, müsli tyčinky mixitky, sušenky a spousta dalších lahůdek v krásném balení, na kterých si můžeš pochutnat nebo se hodí jako krásné dárky.


A aby toho mlsání nebylo málo, v aktuální nabídce najdeš i stylový dárek k Mikuláši. Slovo mlsání je tady na místě, protože na rozdíl od jiných mixů nemá ten mikulášský s názvem Mikulášské nadělení žádný müsli základ. O to víc je v něm oříšků, exotického ovoce a do čokolády zabalených dobrůtek. Mikulášsky vyladěný mix se stejně jako adventní kalendář samozřejmě bezvadně hodí jako dárek od Mikuláše.


A co dáš svému milému k Vánocům? Jídlem chlapa potěšíš zaručeně, a když mu navíc k němu přidáš misku, aby měl z čeho si ten tvůj dárek užít, budeš v jeho kuchyni už napořád ;) Na www.mixit.cz mu objednej dárkový balíček se speciálním vánočním mixem s jednou z originálních mi(x)tiček a lžičkou!

0 Košík Nahoru