Už jen dnes! Doprava za 1 Kč se Zásilkovnou! (2780 odběrných míst po celé ČR) 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

nova.cz: PRVNÍ POLIBEK: Táborový trapas

Zdroj: nova.cz 17.12.


PRVNÍ POLIBEK: Táborový trapas

"Chtěla bych se s vámi podělit o svůj velmi trapný zážitek, ze kterého mi ještě dnes při vzpomínání červenají tváře", napsala nám čtenářka Kája. Přečtěte si o jejím prvním polibku.


Můj příběh začíná v létě roku 2014, bylo mi 14 let a právě jsme odjížděli na tábor, kam jsem jezdila už od malička. Každoročně se tam scházeli ti samí lidé. Vždy jsme se na sebe velmi těšili a už měsíc dopředu jsme si psali na Facebooku, jak moc se na tábor těšíme.


Jezdil tam i šestnáctiletý Jakub, který se mi už dva roky líbil, ale vzhledem k mému věku a tomu, že jsem bývala spíše introvertní a méně oblíbená mezi lidmi ve svém okolí, jsem se příliš styděla dát cokoliv najevo, nebo se dokonce někomu svěřit. Jenže puberta udeřila a já se začala více projevovat ve společnosti a začleňovat se mezi lidi.Zvykla jsem si hovořit s vrstevníky o svých problémech a tak jsem se své kamarádce Lence, která se mnou jela to léto na tábor, svěřila, že se mi Jakub líbí. Byla z toho celá vedle a vůbec se jí nezamlouvalo, že s tím nechci nic dělat. Začala vyzvídat všude možně, kde se jen dalo, jestli se náhodou Jakubovi také líbím. Už to pro mě bylo dost trapné. Její nadšení naštěstí do druhého dne opadlo a sama začala nahánět kluky po celém táboře.


PŘEČTI SI I DALŠÍ PŘÍBĚHY:


PRVNÍ POLIBEK: Polibek, co mění životy


PRVNÍ POLIBEK: Zamknul za mnou, všude byla tma...


MOJE POPRVÉ: I v patnácti můžete zažít románek jako z hollywoodského filmu


Po pár dnech nás kluci pozvali k sobě na pokoj, ve kterém bydlel i Jakub. Chvíli jsme si jen povídali, ale po chvíli Honza navrhl, že bychom si mohli zahrát flašku. No jak by mohla být parta puberťáků proti, že? Tak jsme popadli láhev od pomerančového džusu a začali točit. Nejprve jsme si dávali jednodušší úkoly, které nikomu nedělaly moc problém splnit. Například Lenka dávala pusu na tvář Michalovi, Honza zase tančil makarénu. Potom se ale úkoly postupně stupňovaly a Petr sahal Adéle na prsa a Michal dělal striptýz. Najednou hrdlo lahve ukázalo na mě.


Úkol mi měla zadávat Lenka, která jako jediná pořádně věděla, že se mi Jakub líbí. V tu chvíli jí nenapadlo nic lepšího než říct: "Líbej se s Jakubem!" a po pár sekundách nezapomněla rozesmátě dodat: "Vždyť víme, že to chceš." Už v tu chvíli jsem myslela že se propadnu do země. Ještě nikdy v životě jsem kluka nelíbala. Většina z lidí okolo mě byli starší a v tomto směru zkušenější a automaticky předpokládali, že první polibek mám dávno za sebou. Jenže jsem neměla a styděla jsem se to přiznat. Přišlo mi trapné říct, že jsem se ještě s nikým nelíbala a navíc se mi Jakub zdál jako skvělý adept na první polibek. To už jsem tam seděla mlčky docela dlouho a Adéla mě za bouřlivého smíchu pobídla: "No tak? O co jde? Copak se budeš líbat poprvé?" Všichni se zasmáli. I já se pokusila rádoby o nenucený smích a řekla, že to tedy ne. No tak jsem se k tomu tedy odhodlala. V hlavě jsem si říkala, že na tom přeci nemůže být nic těžkého a bude to pěkné, že se nemám čeho bát a nikdo nepozná že to byl můj první polibek.


Jenže dnes už vím, že první líbání není tak přirozené a je to poprvé trochu zvláštní a vlastně člověk ani neví, co má pořádně dělat, obzvlášť když není vůbec připravený jako já. To už se mé rty blížily k Jakubovým až se konečně spojily. Myslím, že to pro Jakuba bylo jako líbat leklou rybu a pro všechny okolo neuvěřitelně směšný zážitek.


Každý v té místnosti poznal, že to byla moje první zkušenost a já byla rudá jako rak. Dost jsem litovala, že jsem radši nepřiznala, že to bude můj první polibek, protože potupa z toho, že jsem lhala a každý na to přišel, byla 100x větší.


Dnes už to nijak neprožívám, ale s Lenkou, která se mnou dnes jezdí na tábor jako vedoucí, na to s úsměvem od ucha k uchu vzpomínáme a nikdy se neubráním lehkému zarudnutí tvářiček. :)


- - -


Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!


Autorka za svůj příběh získá dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč od Mixit.cz - namíchej si svoje müsli.


Znáš www.mixit.cz? Můžeš si tu namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle toho, co máš nejraději. Na výběr jsou desítky různých druhů ovoce a oříšků jako třeba papaya, makadamové oříšky, fíky nebo třeba specialitky jako ovocná čokoláda nebo vanilka. Mix si můžeš pojmenovat a domů ti přijde v krásném tubusu, který se určitě bude na něco hodit, až doslouží jako zásobník snídaňového müsli.


A u müsli to nekončí. Míchat můžeš i snídaňové kaše - ovesnou klasiku, rýžovou, kaštanovou... V nabídce jsou tu i ručně dělané čokošky, müsli tyčinky mixitky, sušenky a spousta dalších lahůdek v krásném balení, na kterých si můžeš pochutnat nebo se hodí jako krásné dárky.


Romantický a přitom originální dárek pro tvojí lásku si můžeš umíchat na www.mixit.cz. Za 1500 Kč mu můžeš vytvořit snídaňový mix plný jeho nejoblíbenějšího ovoce a oříšku. A pojmenovat ho třeba “pro mého miláčka”. Tak na tebe bude myslet každé ráno.


Jídlem chlapa potěšíš zaručeně, a když mu navíc k němu přidáš misku, aby měl z čeho si ten tvůj dárek užít, budeš v jeho kuchyni už napořád ;) Na www.mixit.cz mu objednej dárkový balíček se speciálním vánočním mixem s jednou z originálních mi(x)tiček a lžičkou!


0 Košík Nahoru