Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

nova.cz: PRVNÍ POLIBEK: Vyměň příběh za chutný dárek

Zdroj: nova.cz 4.11.


PRVNÍ POLIBEK: Vyměň příběh za chutný dárek

Stejně sladká, jako první polibky, bude i odměna, kterou za svůj příběh získáš.


Vaše příběhy nás moc baví číst. Ať už jsou to smutné či zapeklité příhody v seriálu VAŠE PŘÍBĚHY (sleduj každý pátek v rubrice Tvůj svět), nebo pikantní čtení v seriálu MOJE POPRVÉ (které tě naladí každé úterý v rubrice Jak na kluky). Tentokrát se můžeš rozepsat na téma... PRVNÍ POLIBEK.Máme tu pro vás nový seriál a těšíme se zatím ob týden na vaše příběhy a úsměvné, romantické i trochu trapné či děsivé vzpomínky na první polibky. Každá z nás má jistě svůj příběh. Stojí i ten tvůj za vyprávění? Napiš nám ho! Spolu s heslem PRVNÍ POLIBEK nám ho pošli na redakce@krasna.cz.
Za uveřejněný příběh se můžeš těšit na chutný dárek. Protože první polibky bývají taaak sladké, připravili jsme spolu s MIXIT stylově sladkou odměnu pro autorky (ale i autory!) uveřejněných příběhů.
Autor/ka za svůj příběh získá dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč od Mixit.cz - namíchej si svoje müsli.
Znáš www.mixit.cz? Můžeš si tu namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle toho, co máš nejraději. Na výběr jsou desítky různých druhů ovoce a oříšků, jako třeba papaya, makadamové oříšky, fíky nebo třeba specialitky jako ovocná čokoláda nebo vanilka. Mix si můžeš pojmenovat a domů ti přijde v krásném tubusu, který se určitě bude na něco hodit, až doslouží jako zásobník snídaňového müsli.
Müsli Mixit

(Foto: Mixit)
A u müsli to nekončí. Míchat můžeš i snídaňové kaše - ovesnou klasiku, rýžovou, kaštanovou… V nabídce jsou tu i ručně dělané čokošky, müsli tyčinky mixitky, sušenky a spousta dalších lahůdek v krásném balení, na kterých si můžeš pochutnat, nebo se hodí jako krásné dárky. Třeba jako romantický a přitom originální dárek pro tvojí lásku, se kterou si vychutnáváš ty nejsladší polibky.
Za 1500 Kč mu můžeš na www.mixit.cz vytvořit snídaňový mix plný jeho nejoblíbenějšího ovoce a oříšku. A pojmenovat ho třeba “pro mého miláčka”. Tak na tebe bude myslet každé ráno.Nebo raději čokoládu? Pořádná čokoláda, to je dárek, který bude vždycky patřit mezi ty nejromantičtější. A ta z www.mixit.cz je navíc ručně vyráběná a můžeš mu vybrat podle jeho mlsného jazýčku. Už měl třeba někdy brčálově zelenou s čajem matcha? Nebo vsadíš na mléčnou klasiku s horou oříšků?

0 Košík Nahoru