Prodlouženo do dnešní půlnoci! Doprava za 1 Kč se Zásilkovnou! (2780 odběrných míst po celé ČR) 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

nova.cz: PRVNÍ POLIBEK: Zamknul za mnou, všude byla tma...

Zdroj: nova.cz 5.11.


PRVNÍ POLIBEK: Zamknul za mnou, všude byla tma...

"Můj první polibek se stal nedávno. Na táboře a byl naprosto nečekaný. A bohužel má celkem smutný konec," prozrazuje autorka vůbec prvního příběhu našeho nového seriálu, čtenářka Lucie.


V létě tohoto roku jsme jely s kamarádkou na tábor s koňmi. Milujeme koně, takže jsme se tam obě moc těšily. Vůbec jsem nedoufala, že tam bude nějaký kluk, který by jezdil na koni, ale když jsme přijely, nastalo překvapení. Těsně před námi přijeli tři kluci, bratři (15,12 a 8 let). Ten patnáctiletý, o rok starší než já, byl úžasný. Blonďaté vlasy, modré oči, svaly... Zkrátka ten typ kluka, do kterého se prostě musíte zamilovat. Jmenoval se Dominik. Když jsme se dostali k takovým těm klasickým seznamovacím hrám, pořád jsme po sobě pokukovali. Bohužel, kamarádka taky. Zjistila jsem, že bydlí hodně daleko ode mě, z čehož jsem byla celkem smutná. Ale nechtěla jsem to řešit. Celý týden byl před námi a hodlala jsem si to co nejvíce užít.
Po pár dnech jsme se s Dominikem seznámili a pořád se po sobě koukali. Třetí den, když jsme byli jen sami dva na louce přivést koně, mě vzal za ruku. "Jsi vážně moc fajn a krásná holka," řekl. "Já vím, ty jsi taky super, ale bydlíme od sebe celkem daleko, víš?" odpověděla jsem nesměle. "To teď neřeš," usmál se na mě. Taky jsem to nechtěla řešit. Ale přece jen mě to uvnitř hlodalo. Dokáže se člověk za tři dny zamilovat? A co budeme dělat, až tábor skončí?
Na všech táborech musí být pořádná sranda, takže jsme pořádali hlavně my dva s Dominikem polštářové bitky. Kamarádka se mi svěřila, že se jí Dominik líbí. A já jí řekla, že je to fajn, že mně ne. Nechtěla jsem mezi námi spory. Hlavně ne na táboře.
PŘEČTI SI TAKÉ:


MOJE POPRVÉ: Bylo mi 14 a jemu 20

VAŠE PŘÍBĚHY: Platonická láska nebo osudový omyl?

KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Jak si představujeme ideální rande?
Když jsme jednou po večerce hráli s Dominikem polštářovou bitvu, sebral mi polštář a já za ním utíkala do pokoje. On za mnou zavřel dveře. Byla skoro tma. Najednou mě chytl a vzal mě za zadek. Zasmála jsem se a zeptala, co to dělá. Bránila jsem se, chtěla jsem ho vzít polštářem. Hrozně mi bušilo srdce. Položil mě na postel a v tu chvíli mě políbil. Přestala jsem se bránit. Bylo to takové měkké a trochu uslintané. Ale na druhou stranu strašně romantické. "Miluju tě," řekla jsem. "Já tebe taky," odpověděl Dominik a vlepil mi druhou pusu. V tu chvíli vešla vedoucí a vyhnala mě. Cítila jsem se trochu trapně, ale víc zamilovaně.


Na tom táboře jsme se líbali ještě několikrát, ale všechno hezké musí jednou skončit. Osmý den jsme měli odjet domů. Noc předtím jsem brečela jak želva. Těsně před jeho odjezdem jsem si ho vzala stranou od jeho rodičů a prostě ho políbila. Naposledy. Na rozloučenou.I po třech měsících mi moc chybí, ale už si ani nepíšeme. Uznali jsme, že někdy je lepší zapomenout. I když to bolí.
- - -
Chceš tu příště najít svůj příběh a získat za něj lákavou odměnu? Pošli nám ho pod heslem PRVNÍ POLIBEK na email redakce@krasna.cz. Všechny uveřejněné příběhy odměníme!
Autorka dnešního příběhu se může těšit na dárkový poukaz v hodnotě 1500 Kč od Mixit.cz - namíchej si svoje müsli.
Znáš www.mixit.cz? Můžeš si tu namíchat svou vlastní směs cereálií a müsli podle toho, co máš nejraději. Na výběr jsou desítky různých druhů ovoce a oříšků jako třeba papaya, makadamové oříšky, fíky nebo třeba specialitky jako ovocná čokoláda nebo vanilka. Mix si můžeš pojmenovat a domů ti přijde v krásném tubusu, který se určitě bude na něco hodit, až doslouží jako zásobník snídaňového müsli.A u müsli to nekončí. Míchat můžeš i snídaňové kaše - ovesnou klasiku, rýžovou, kaštanovou… V nabídce jsou tu i ručně dělané čokošky, müsli tyčinky mixitky, sušenky a spousta dalších lahůdek v krásném balení, na kterých si můžeš pochutnat nebo se hodí jako krásné dárky.
Romantický a přitom originální dárek pro tvojí lásku si můžeš umíchat na www.mixit.cz. Za 1500 Kč mu můžeš vytvořit snídaňový mix plný jeho nejoblíbenějšího ovoce a oříšku. A pojmenovat ho třeba “pro mého miláčka”. Tak na tebe bude myslet každé ráno.Müsli Mixit


Nebo raději čokoládu? Pořádná čokoláda, to je dárek, který bude vždycky patřit mezi ty nejromantičtější. A ta z www.mixit.cz je navíc ručně vyráběná a můžeš mu vybrat podle jeho mlsného jazýčku. Už měl třeba někdy brčálově zelenou s čajem matcha? Nebo vsadíš na mléčnou klasiku s horou oříšků?

0 Košík Nahoru