Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Dnes automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech. Slavíme 10 let Mixit! 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Dnes navíc odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

novinky.cz: Čím překvapit ženu nejen o Vánocích

Zdroj: novinky.cz 14.12.


Čím překvapit ženu nejen o Vánocích

Vánoce jsou téměř za dveřmi a je tedy nejvyšší čas na dokoupení dárků. Přeplněné obchody sice svádějí k tomu, aby si lidé víc než dárky darovali peníze, ale ty nikdy neudělají takovou radost jako ze srdce věnované překvapení. Zvlášť pokud je obdarovaným žena.

Některé ženy jsou náročné a jiné méně, většina ale očekává pod stromečkem dar, který je věnován od srdce, potěší a bude na něm vidět, že jste si na výběru dali doopravdy záležet.

Ženy, které se chtějí líbit
Pokud ženě záleží na vzhledu a moc ráda se obléká podle aktuálních trendů, pak budete mít opravdu z čeho vybírat. Takové ženě uděláte radost šperkem, hodinkami, šálou, kabelkou, milovanou vůní, pečující kosmetikou, ale i poukazem na péči od špičkového kadeřníka či zkrášlující wellness víkend.

Dárková krabice + Vánoční Mix CIBULÁK - obsahuje cibulákovou misku z pravého karlovarského porcelánu, kovovou lžičku s ptákem na správném konci, dárkovou krabici, vánoční mix. Cena: 449 Kč

0 Košík Nahoru