Nové dárkové boxy Mixit pro Vánoce 2019 jsou tady! 

Ona DNES: DÁRKY ze světa jídla

Zdroj: Ona DNES 12.12.


DÁRKY ze světa jídla

Nevydrží sice na věky, zato obdarovaného potěší jistě víc než tlusté ponožky. Kdo by si nepřál najít pod stromečkem kvalitní čaj nebo lahodné portské víno!

OKOŘENĚNÉ VÁNOCE Zimní měsíce jsou jako stvořené pro hutné omáčky, masové kari, sladké perníky nebo horké nápoje. Čím kvalitnější koření použijete, tím lepší bude výsledek. Koření v praktických dekorativních skleněných dózách můžete koupit i jako dárek každému, kdo rád vaří. V M&S nyní můžete koupit celou sadu „zimního“ koření, která obsahuje hřebíček, skořici, muškátový oříšek, anýz, kardamom, šafrán a listy kafrové limetky. Kromě toho jsou k mání též speciální pražené směsi jako marocké koření, garam masala nebo kari.

Šťastné a cibulákové Mixit neboli směs cereálií, oříšků, sušeného ovoce a dalších ingrediencí má speciální edici, která chutná a voní po Vánocích. Vánoční je i „cibuláková“ krabička, kterou lze objednat (a darovat) s cibulákovou miskou a lžičkou. Vánoční mix v dárkovém balení, 700 g + miska a lžička, www.mixit.cz, 394 Kč

0 Košík Nahoru