Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Ona DNES: DÁRKY ze světa jídla

Zdroj: Ona DNES 12.12.


DÁRKY ze světa jídla

Nevydrží sice na věky, zato obdarovaného potěší jistě víc než tlusté ponožky. Kdo by si nepřál najít pod stromečkem kvalitní čaj nebo lahodné portské víno!

OKOŘENĚNÉ VÁNOCE Zimní měsíce jsou jako stvořené pro hutné omáčky, masové kari, sladké perníky nebo horké nápoje. Čím kvalitnější koření použijete, tím lepší bude výsledek. Koření v praktických dekorativních skleněných dózách můžete koupit i jako dárek každému, kdo rád vaří. V M&S nyní můžete koupit celou sadu „zimního“ koření, která obsahuje hřebíček, skořici, muškátový oříšek, anýz, kardamom, šafrán a listy kafrové limetky. Kromě toho jsou k mání též speciální pražené směsi jako marocké koření, garam masala nebo kari.

Šťastné a cibulákové Mixit neboli směs cereálií, oříšků, sušeného ovoce a dalších ingrediencí má speciální edici, která chutná a voní po Vánocích. Vánoční je i „cibuláková“ krabička, kterou lze objednat (a darovat) s cibulákovou miskou a lžičkou. Vánoční mix v dárkovém balení, 700 g + miska a lžička, www.mixit.cz, 394 Kč

0 Košík Nahoru