Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Ona DNES: Na poslední chvíli Dárky

Zdroj: Ona DNES: 51/2013

Mixit ona dnes 51 o Mixit ona dnes 51

Na poslední chvíli Dárky

Všichni tvrdí, že nakupují dárky v nejzazším možném termínu, ale ve skutečnosti je jen málo takových kozáků, kteří ještě dnes – 23. prosince – nemají zabalený ani jeden balíček s mašlí. Pro ně, ale i pro ty, kterým schází udělat poslední doplňkovou radost, je určený tento článek.

Zítra večer přijde Ježíšek a vy byste teď dali všechno na světě za to, aby byl začátek prosince a vy mohli sami sobě nafackovat za větu „Dárky koupím těsně před svátky, teď nemám čas“? Protože ani jedno nejde, zachovejte klid a strategicky plánujte.
Pokud pojedete kolem benzinové pumpy: obstaráte tam hračky, alkohol, cukrovinky, doplňky pro automobilisty, případně velmi luxusní dar: dálniční známku. Někde mají i balicí papír a tím máte hotovo.
Pokud půjdete kolem pošty: nakupte losy. Je v nich element překvapení, a když to náhodou vyjde, větší radost pod stromečkem neuvidíte.
Pokud máte na cestě jen obchod s potravinami, nezoufejte. Konec konců musíme všichni jíst a pít, a i když pořídíte kompletní nadílku na regálech, kde nakupujete skoro denně, hodnotu dárku to nesníží. Jen sáhněte jinam, než kde leží strouhanka nebo sirupy.
Pokud máte doma tiskárnu (a v peněžence platební kartu), jsou pro vás určeny následující strany. Nabídka dárkových poukazů, které jen vyberete, zaplatíte a přijdou vám do mailu, se stále zvětšuje. Poukaz stačí vystřihnout, vložit do hezké obálky a placatý, leč hodnotný Ježíšek je na světě.
Pokud jste naprosto bez nápadu, ale máte dost peněz, darujte peníze. Když se to udělá šikovně a s nápadem, není to ani trochu trapné a vlastně tak darujete to, co si vaši blízcí opravdu přejí. Dokonce si to mohou sami vybrat. Z bankovek se dají stáčet květiny, můžete je stočit do ruličky jako cenný toaletní papír, poskládat je do bonboniéry mezi čokoládu nebo mírně pomuchlat a naplnit jimi zavařovací sklenici s cedulkou Prachy nakyselo. *

Firma Mixit založila svůj úspěch na individuálním míchání cereálií podle chutí svých zákazníků. Teď můžete někomu zakoupit elektronický poukaz
buď v hodnotě 250, nebo 450 Kč a on si bude moci sestavit vlastní müsli podle svého z široké nabídky obilovin, ořechů, čokolády i mrazem sušeného ovoce. Kombinací jsou tisíce. Inspiraci najdete na stránkách www.mixit. cz, kde najdete oblíbené hotové směsi, třeba Mix malého Einsteina nebo Do plavek! Směsi se prodávají v krásně barevných tubusech nebo v praktických pytlíčcích do kapsy, které obsahují tu správnou dávku na osobu a jídlo.

0 Košík Nahoru