Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Dnes automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech. Slavíme 10 let Mixit! 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Dnes navíc odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pátek Lidových novin: Bezstarostné Vánoce

Zdroj: Lidové noviny 2.12.


Bezstarostné Vánoce

Pokud je pro vás příprava štědrovečerního stolu svým způsobem formou odpočinku, můžete si nechat pomoci, aniž byste museli dělat kompromisy v kvalitě. „Roste poptávka po hotových nebo skoro hotových potravinách, které přípravu zjednoduší, ale pouze pokud nabídnete extra kvalitní produkty. Jinak zákazníci raději volí cestu upéci a navařit vlastními silami. Naštěstí už je k dispozici mnoho opravdu kvalitních pomocníků, což zákazníci oceňují stále víc,“ popisuje David Kukla, zakladatel sítě obchodů Sklizeno.

Podle něj přibývá zákazníků, kteří předem počítají s tím, že si takto koupí třeba hotová těsta nebo cukroví s jistotou, že výsledek bude chutný. „Šetříme jim tak nejen čas, ale prý hlavně nervy,“ dodává s tím, že zákazníci očekávají, že vše bude těsně před Vánoci připraveno, včetně třeba naporcovaného kapra, a oni si jen téměř hotové jídlo odnesou domů.

Současně také nakupují jedlé „univerzální dárky“ jako například vánoční speciality, alkohol nebo čokoládu. „Jsou to dárky, které přijdou vhod každému milovníkovi dobrého jídla. Navíc o Vánocích si každý rád dopřeje něco výjimečného,“ říká Kukla. Takové dárky se hodí mít připravené i pro případ, že se náhle objeví další člověk, kterého chcete obdarovat, či se vám stane, že nakonec neobjevíte ty pravé dárky pro všechny své blízké. Stačí pak jen sáhnout do spíže či ledničky a milé překvapení máte po ruce.

Mimochodem, pokud jste při nákupu vánočních dárků trochu ve stresu, i když je třeba všechny obstaráváte online, je dobré si zkontrolovat, zda vámi vybraný sortiment mají obchodníci skutečně k dispozici a stihnou vám jej doručit včas.

„Každý den přidáváme nové zboží, u kterého garantujeme dodání do Vánoc, ať už se jedná o dárky, vánoční dekorace, formičky na pečení, nebo třeba prostírání ke svátečnímu stolu,“ popisuje David Šiška, ředitel e-shopu s designovými kousky Bonami.cz. Jeho lidé sami dobře znají ten frustrující pocit, když dorazí do obchodu, proderou se davy lidí a nakonec zjisšit tí, že to, co chtějí, je rozebrané. Proto se starají, aby zákazníci dostali vše včas. Ti největší opozdilci mohou i na Štědrý den večer nakoupit online dárkovou poukázku. Jen na okraj, při online nákupu není od věci si zkontrolovat také to, dokdy lze případně nevhodné dárky vrátit. Solidní e-shopy prodlužují dobu vrácení až na leden pro případ, že něco nezaujme tak, jak dárce předpokládal.

Online se dají pořídit dokonce i velmi osobní dárky s věnováním, aniž byste se museli příliš stresovat davy lidí. „Objevit dárek, speciální balení na něj i věnování, to všechno se dá v klidu naklikat o polední pauze z počítače – a domů vám dorazí dárek, který nemusíte ani balit,“ přibližuje Martin Wallner, zakladatel obchodu Mixit.cz, který umožňuje namíchat si vlastní müsli, kaše či jiné směsi ořechů a ovoce na míru a pojmenovat třeba „Tatínkova snídaně“. I takový dárek vybraný přesně podle chuti obdarovaného tak může být zařízen bez stresu a v klidu, třeba při šálku dobré kávy.


0 Košík Nahoru