Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Po lockdownu, po Vánocích i po zimě – s Mixit se dostanete do formy raz dva

Zdroj: protisedi.cz 8. 12.


Po lockdownu, po Vánocích i po zimě – s Mixit se dostanete do formy raz dva

Superhrdinové a superhrdinky budou pro Mixit vždycky zdravotníci. Ale přesto, pokud se vám během lockdownu, Vánoc a zimy podařilo nepřibrat ani deko, řadíte se mezi ně tak trochu také. Jestli však patříte spíš mezi obyčejné, o něco těžší smrtelníky, nezoufejte! Mixit nabízí celou řadu nejen křupavých produktů, které uspokojí vaše chuťové buňky i ručičku na váze.

Choďte často na procházky, hýbejte se, cvičte doma, nekontrolujte každou hodinu ledničku, nezpustněte… To se to na podzim radilo. Ale ne každý to vydržel, a když přičteme přirozenou tendenci organismu se před zimou trošku zásobit, rozumějte, zakulatit, byl by to skoro zázrak, pokud by jeden nepřibral. Máte toho dost a rozhodli jste se vrátit do formy? Mixit vás nenechá ve štychu!

Na Mixit.cz si můžete namixovat vlastní křupavou nejen snídaňovou směs, do které si přidáváte oříšky, ovoce, semínka a cereálie přesně podle svojí chuti nebo zvolené diety.

Sázíte na bezcukrové stravování? Přidejte si do mixu lyofilizované ovoce . To oproti běžně sušenému neobsahuje jediný gram přidaného cukru ani ničeho jiného. Prostě 100% ovoce.

Ujíždíte si na paleo dietě? Jsou vám k dispozici všechny oříšky v nabídce – 12 druhů a arašídy navrch!

Nezapomeňte také hlídat příjem vlákniny , třeba přidáním lněného semínka nebo můžete namíchat musli, jehož základem bude místo vloček samá vláknina .

Jste posedlí proteinem ? Mixit také! Můžete do jakékoliv kaše přidat protein , a tak z ní proteinovou udělat nebo sáhnout pro proteinové čokoládě , která se hodí do všeho. Velkou zásobárnou bílkovin jsou ale arašídy a dýňová semínka . Nezapomeňte si je do svých směsí přidat v hojném množství!

6 týdnů zdravě s Mixit

Pokud si nechcete míchat vlastní mix, Mixit vám samozřejmě rád ulehčí práci. Třeba hned na šest týdnů dopředu. Stačí vyzkoušet sadu tří zdravých a křupavých snídaňových směsí v krásných tubusech. Směsi Zažívání a metabolismus , Detox a Rovnováha můžete koupit samostatně, ale výhodnější je pořídit všechny tři najednou v sadě 6 týdnů müsli zdravě . Ta je ideální pro všechny, kdo nevědí, jak se zdravým životním stylem začít. Zároveň se hodí i pro ostřílené vyznavače wellness, fitness a všechny další matadory zdravého životního stylu, kteří se již po této cestě vydali a mají chuť ji s Mixit ozvláštnit a pochutnat si.

6 týdnů müsli zdravě , 1680 g, na mixit.cz za 529 Kč. Součástí sady jsou mixy Zažívání a metabolismus , Detox a Rovnováha .

Mixit také výborně ulehčuje výběr produktů díky šikovným filtrům. Svoje hotové i vlastní mixy, kaše, mixitelly i proteinové drinky tak najdou zákazníci s nejrůznějšími stravovacími návyky i omezeními. Na Mixit.cz si můžete vyfiltrovat produkty bez cukru i bez lepku, veganské, bez laktózy a dokonce i ňamky se zvýšeným množstvím proteinu! Jaký způsob hubnutí zvolíte je jen na vás, ale díky Mixit se nemusíte bát, že byste kvůli dietním omezením neměli co jíst. A můžete si být jistí, že to bude dobrota!

0 Košík Nahoru