Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Právo Víkend: Velikonoce s müsli, jedlými kraslicemi a křupavou zeleninou

Zdroj: Právo Víkend 24.3.


Velikonoce s müsli, jedlými kraslicemi a křupavou zeleninou

Mixit.cz, internetový obchod, vymysleli dva kamarádi, kteří při práci na počítači chtěli zaměstnat i chuťové buňky, ale nic, co by jim vyhovovalo, na našem trhu nenašli, proto si originální chuťovky vyrobili sami.

Začali s müsli, jež si každý může namíchat, včetně oříšků nebo ovoce sušeného mrazem podle vlastního výběru, dnes dodávají i spoustu hotových směsí.

Takový je Veli-koko-noční mix o váze sedm set gramů; nechybí v něm kukuřičné a ovesné lupínky, sušené meruňky, plátky mandlí, čokoládové lupínky, a dokonce ani kraslice, v tomto případě jde o mandle v bílé čokoládě ochucené ovocem. Pro koledníky nabízí mixit.cz i jedlá Veli-koko-noční

vajíčka do kapsy, hned několik barevných kraslic váží 85 gramů a vyjdou na devětapadesát korun. A kdo touží s příchodem jara po něčem víc dietním, odlehčenějším, sáhne po prvním slaném křupání od této internetové firmy – sušené zelenině.

Plátky červené řepy, kedlubny a cukety jsou ochucené solí a česnekem, na závěr přijde směs italských sýrů Grana Padano. Žádný olej nebo jakákoliv chemie. Prodává se v klasickém mixím tubusu, balíček váží 50 gramů.


0 Košík Nahoru