Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Pražanda.cz: Elixír z lásky

Zdroj: Pražanda.cz 8. 2. 2013

Pra%c5%beanda.cz 2013 02 08

Elixír z lásky

Afrodiziakální Mixit Elixír z lásky naláká k oslavě Valentýna snad i singles

Jahody se šlehačkou, sladká vyznání, srdce na dlani - to vše patří k Valentýnu a kousek od každého letos najdete ve valentýnském tubusu müsli od Mixitu. Lyofilizované ovoce, které chutná jako čerstvé, lahodná bílá čokoláda a romantická cukrová srdce možná přesvědčí i chronické odmítače Valentýna. Časově omezený Elixír z lásky bude v nabídce na www.mixit.cz od začátku února.

Láska prochází žaludkem, proto je jídlo ideální valentýnský dárek, kterým potěšíte jak muže, tak ženu. Navíc se přece obdarovaný může rozdělit nebo alespoň dát ochutnat, což se vám u kytice zřejmě nestane. Vybírejte proto podle toho, co chutná oběma. Ideální je valentýnský afrodiziakální mix müsli Elixír z lásky od Mixitu, který chutná zkrátka všem. Je nacpaný lyofilizovanými jahodami a malinami, které chutnají napříč gendry a věky, guarana je prověřené afrodiziakum a cukrová srdce zastupují romantické vyznání. Bílá čokoláda už je jen třešničkou na valentýnském dortu.

Složení mixu: ovesné vločky, ovesné lupínky křupavé, ječné vločky, amarantové perličky s medovým extraktem, cukrová srdce, mandle, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, goji, guarana, bílá čokoláda

Cena valentýnského mixu Elixír z lásky je 179 Kč za 650 g tubus a k dostání bude na www.mixit.cz

0 Košík Nahoru