Za každý nákup získá registrovaný uživatel až 7 % nákupu zpět v kreditech na příští objednávky 

Křupavé novinky v jednom tubusu: Dračí ovoce a meloun cantaloupe

Milujem a mixujem po celý rok - Elixír z lásky je ve stále nabídce

Pražanda.cz: Elixír z lásky

Zdroj: Pražanda.cz 8. 2. 2013

Pra%c5%beanda.cz 2013 02 08

Elixír z lásky

Afrodiziakální Mixit Elixír z lásky naláká k oslavě Valentýna snad i singles

Jahody se šlehačkou, sladká vyznání, srdce na dlani - to vše patří k Valentýnu a kousek od každého letos najdete ve valentýnském tubusu müsli od Mixitu. Lyofilizované ovoce, které chutná jako čerstvé, lahodná bílá čokoláda a romantická cukrová srdce možná přesvědčí i chronické odmítače Valentýna. Časově omezený Elixír z lásky bude v nabídce na www.mixit.cz od začátku února.

Láska prochází žaludkem, proto je jídlo ideální valentýnský dárek, kterým potěšíte jak muže, tak ženu. Navíc se přece obdarovaný může rozdělit nebo alespoň dát ochutnat, což se vám u kytice zřejmě nestane. Vybírejte proto podle toho, co chutná oběma. Ideální je valentýnský afrodiziakální mix müsli Elixír z lásky od Mixitu, který chutná zkrátka všem. Je nacpaný lyofilizovanými jahodami a malinami, které chutnají napříč gendry a věky, guarana je prověřené afrodiziakum a cukrová srdce zastupují romantické vyznání. Bílá čokoláda už je jen třešničkou na valentýnském dortu.

Složení mixu: ovesné vločky, ovesné lupínky křupavé, ječné vločky, amarantové perličky s medovým extraktem, cukrová srdce, mandle, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, goji, guarana, bílá čokoláda

Cena valentýnského mixu Elixír z lásky je 179 Kč za 650 g tubus a k dostání bude na www.mixit.cz

0 Košík Nahoru