Za každý nákup získá registrovaný uživatel až 7 % nákupu zpět v kreditech na příští objednávky 

Křupavé novinky v jednom tubusu: Dračí ovoce a meloun cantaloupe

Milujem a mixujem po celý rok - Elixír z lásky je ve stále nabídce

Pražanda.cz: Medvídek Pú-kanec: medová bomba od Mixitu

Zdroj: Pražanda.cz 2. 9. 2013

Pra%c5%beanda.cz 2013 09 02

Medvídek Pú-kanec: medová bomba od Mixitu

Mixit.cz namíchal novou pohádkově dobrou směs pro všechny milovníky sladkého, které sem tam hryže řádně oslazené svědomí. Medvídek Pú-kanec je totiž kompromisem mezi hříšným mlsáním a zdravou snídaní. Chutná a voní po medu, křupe díky pukancům a spolehlivě po ránu nakopne i medvědí spáče.

Křupavý základ mixu Medvídka Pú-kance tvoří medové cornflakes s oříšky, ovesné lupínky a špaldové pukance. Med je zásobárnou energie, díky které (nejen) včely přečkávají zimu a v sezóně jsou pak zase fit. Těšit se můžete také na moruši, která je považována za účinný antioxidant, a brusinky, noční můru všech infekcí. Shrňme si to, medové müsli je prostě tou nejlepší výzbrojí proti zimním neduhům a kromě toho budete fit jako včelky zjara.

S Medvídkem Pú-kancem ve spíži nebudou moct děti ani dospělí dospat rána, jen aby už na ně čekala jejich oblíbená snídaně. A ty nejodolnější spáče určitě probudí křupání pukanců a zvuky „mňam" od jídelního stolu. Nebojte, nemažeme vám med kolem pusy. Obyčejné müsli z obchoďáku pú-kne závistí! Odborníci z Mixitu ale doporučují uskladňovat směs ve spíži v dobře utěsněném tubusu. Medvídek Pú-kanec sice láká hlavně lidi, ale kvůli precedentnímu případu nejmenované pohádkové postavičky nemůžeme ručit ani za případnou návštěvu medvědů.

Mixit Medvídek Pú-kanec, 600 g, 139 Kč.
Složení: kukuřičné vločky s medem a arašídy, pukance špaldové s medem BIO, ovesné lupínky křupavé, vláknina (pšeničné otruby, pšeničná a kukuřičná celozrnná mouka a glukóza, ječný slad, lecitin, sušené mléko, rostl. olej, skořice), moruše, brusinky (přislazené)

0 Košík Nahoru