Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Pražanda.cz: Mixitem proti valentýnským klišé

Zdroj: Pražanda.cz 11.1.


Mixitem proti valentýnským klišé

Sháníte valentýnský dárek od srdce, ale chcete se vyhnout klišé, okázalostem a přehnaným gestům?
Tak přesně takový dáreček najdete na www.mixit.cz. Kromě tradičního Elixíru z lásky si tu totiž můžete letos namíchat svůj vlastní valentýnský mix s novinkou v sortimentu - křupavými srdíčky z růžové a bílé čokolády. Valentýnský tubus tentokrát vypadá rovnou jako dárek a najdete na něm okénko k ručnímu vepsání věnování. Tak nezapomeňte dopsat něco milého jako "Když už ten Valentýn musí být" nebo "Letos jsem nezapomněl";-) Tak co, není to milejší a zábavnější dárek než bonboniéra?

Letos poprvé si na Mixitu můžete namíchat svůj vlastní valentýnský müsli mix. Do nabídky ingrediencí totiž přibyla čokoládová srdíčka, která nemůžou ve valentýnském dárku chybět. A míchat můžete do speciálních dárkových tubusů s mašlí vylepšených navíc romantickým srdcem. Svůj mix si samozřejmě můžete pojmenovat, navíc na tubusu najdete dárkovou visačku, do které můžete připsat originální valentýnské přání. A to bude teprve pořádný dárek od srdce! A pro méně odvážné bude tradičně od začátku února na www.mixit.cz dostupný mix Elixír z lásky obsahující všechno, co na romantický valentýnský večer potřebujete - sladká čokoládová srdce, afrodiziakální guaranu a romantické jahody. I ten si můžete nechat namíchat do dárkového tubusu a připsat na něj věnování.

Mixit Elixír z lásky, 600 g, 195 Kč.
Složení: ovesné vločky, ovesné lupínky (křupavé), ječné zrní, amarant, mandle, maliny lyofilizované, jahody lyofilizované, guarana, čokoládové hobliny hořké, čokoládové hobliny bílé, goji, corn flakes v jogurtu, srdíčka z bílé čokolády.

0 Košík Nahoru