Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

pražanda.cz: Snídaně pro svalovce: Nový Ronnieho Fitness mix potěší fitkaře i dietáře

Zdroj: pražanda.cz 14.3.


Snídaně pro svalovce: Nový Ronnieho Fitness mix potěší fitkaře i dietáře

Snažíte se udržovat v kondici a rádi zobete zdravě? Pro všechny fitkaře, dietáře a sportovce připravili Mixiťáci ve spolupráci s Ronnie.cz speciální novinku.
Míchali, vážili a ochutnávali tak dlouho, až vzniknul nutričně vyvážený a chuťově vymazlený snídaňový Ronnieho Fitness mix. Kromě spousty ovoce, semínek dalších dobrot obsahuje i protein schovaný v čokoládě a superpotravinu – sladový ječmen. Ať už nabíráte svaly nebo shazujete kila, fitness směs od Mixitu bude vaším věrným spolubojovníkem.

Pokud si hlídáte složení potravin, pak jste si nejspíš všimli, že müsli v obchodech bývá často i přes slovo „fitness" v názvu výživově nevhodné nebo moc dobře nechutná.

Nikoliv ale u Mixitu. Mixit svoji fitness směs vyladil s odborníky z Ronnie.cz a spojili v ní to, co každý z nich umí nejlépe. Mixit se postaral o spoustu dobrot a vůbec skvělou chuť a výživoví odborníci dohlédli na to, aby měla ideální nutriční hodnoty pro posilovnové dříče.

Základem směsi jsou křupavé ovesné lupínky a vločky, které dodají energii potřebnou na trénink i každodenní aktivity. Svěží ovocnou chuť a nálož vitaminů mají na svědomí jablka, brusinky, datle, meruňky a jeřabiny.

A díky fitness směsi si nemusíte ani míchat proteinové nápoje, jsou tu totiž také, jen se schovaly v kouscích čokolády. Proteinovou čokoládu Mixit vymyslel speciálně pro Ronnieho Fitness Mix tak, abyste jí měli tak akorát v každé porci.

Další speciální přísadou je sladový ječmen, který se nehodí jen k výrobě piva nebo whisky. V müsli boduje díky vysokému obsahu hořčíku, vlákniny, selenu, vitaminu B a dalších skvělých látek. Díky svým zázračným vlastnostem se zapsal na seznam tzv. superpotravin.

Ronnieho Fitness mix je na www.mix.it k dostání za 229 Kč

0 Košík Nahoru