Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

PrimaŽena.cz: Mikulášské nadělení od Mixitu

Zdroj: PrimaŽena.cz 4. 10. 2012


Mikulášské nadělení od Mixitu

Konec figurkám Mikulášů z hmoty vzdáleně připomínající čokoládu, konec uhlí v punčochách. Mixit jednou pro vždy vyřešil rodičovské dilema, co dát dětem k Mikuláši, aby jim chutnalo a oni neměli svědomí černé jako uhlí z toho, že jim dopřávají příliš mnoho cukru.
Jmenuje se Mikulášské nadělení a je to speciální mix zobání nadupaný sušeným ovocem, oříšky, čokoládou a kapkou medu. Je to křupavé, akorát sladké, šťavnaté, barevné a navíc krásně zabalené ve speciálním mikulášském tubusu. Mikulášské nadělení přijde až k vám domů a vy nemusíte do prosincových přeplněných obchodů...

Mikulášské nadělení je speciální mix sušených plodů, oříšků a čokolády, který si můžete na www.mixit.cz koupit pouze před Mikulášem. V prodeji totiž bude jen během listopadu a počátkem prosince a za 199 Kč dostanete 500 gramů nejlahodnějších ingrediencí, se kterými si většina z nás spojuje podzim a zimu.

V tubusu s roztomilým zimním motivem budete moci ochutnat exotiku v podobě papáji, manga, žlutého melounu cantaloupe, ananasu, datlí, fíků a banánu v medu, za oříšky nastoupí tentokrát para ořechy, lískové oříšky v čokoládě a skořici, vlašské ořechy, mandle, kešu i arašídy a doplňovat sestavu budou jablka, černý rybíz v jogurtu, kávová zrna v hořké čokoládě a brusinky v karobu.

Tentokát žádné müsli, v tubusu jsou opravdu jen lahůdky určené k okamžitému snědení u televize, počítače nebo potají v hodinách matematiky.

Odvažujeme si tvrdit, že takhle silnou sestavu nenabízí žádný jiný Mikuláš než ten, který nám se směsí pomáhal v Mixitu. Nebo někdo najde tohle všechno ve své mikulášské punčoše?

0 Košík Nahoru