Nové dárkové boxy Mixit pro Vánoce 2019 jsou tady! 

primažena.cz: Mixitka a křupavý pytlíček do kapsy

Zdroj: primažena.cz 10. 6.


Mixitka a křupavý pytlíček do kapsy

Sbalit si výživnou sváču na cesty není jen tak. Musíme myslet na to, aby nezabrala moc místa, aby nám dodala dostatek energie, neroztekla a nezkazila se v teple, no, a hlavně chceme, aby taky dobře chutnala. V takových chvílích vám trn z paty vytáhnou výživné svačinky od Mixitu – oblíbené tyčinky Mixitky (i v nových příchutích) a také pytlíky s křupavým zobáním do ruky. Tak hurá na vandr!

mixitka-a-krupavy-pytlicek-do-kapsy2.jpg

mixitka-a-krupavy-pytlicek-do-kapsy3.jpg


Hodnocení:


Tiskni článek Pošli článek

Nic nedodá energii tak dobře jako křupavé oříšky a ovoce. Nevěříte? Zkuste malý experiment. Do pravé kapsy vložte jeden Mixit pytlíček do kapsy (z šesti variant si libovolně zvolte podle chuti), do druhé kapsy dvě tyčinky Mixitky (výběr opět na vás). Pokud šlapete na Milešovku (837 m n. m.), měla by tato dávka stačit. Chystáte-li se na Sněžku (1603 m n. m.), dávku zdvojnásobte (to už chce víc kapes). S každým dalším převýšením o cca 800 m případně dávky úměrně zvyšujte.

Mixitky jsou tyčinky od Mixit vyladěné z vloček, ovoce, oříšků a dalších dobrot do perfektního společníka do práce, do školy, na cesty, sport i procházku do přírody. Vybrat si můžete rovnou z devíti vymazlených příchutí: pomeranč, černý rybíz, datle + fíky, goji + espresso + čokoláda, a taky bezlepkové: banán + kokos, protein + kakao, třešeň + mandle, kokos + čokoláda, jablko + skořice.


Další bezva svačinkovou variantou jsou praktické pytlíky do kapsy inspirované bestsellery z Mixití nabídky. Tyhle se vám ale vejdou do kapsičky, skoro nic neváží, jsou vodotěsné (vodáci ocení) a přitom doplní energii, živiny a potěší bezva chutí. Na výběr je celkem šest variant: Křupavé ovoce do kapsy, Pytlíky do kapsy MIX, Lesní mix do kapsy, Čokoládový mix do kapsy, Dolce Banana do kapsy a Bobule v rejži do kapsy.

0 Košík Nahoru