Mixit slaví 10 let Jubilejní kolekcí a odměnou 10 % v kreditech za každý nákup 

Už jen do 7.6. automaticky získáte odměnu 10 % z každé objednávky v kreditech na příští nákup. 

Limitovaná edice ke Dni otců: Mix müsli se slaným karamelem. Do 7.6. odměna 10 % za každý nákup ve formě kreditů

Nové výhodné balení křupavého ovoce: Velká křupavá jahoda a Velká křupavá malina

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Profit: Zdeněk Pelc zachránil gramodesky. A stal se podnikatelem roku

Zdroj: Profit 03/2016


Zdeněk Pelc zachránil gramodesky. A stal se podnikatelem roku

DRŽITELEM OCENĚNÍ EY PODNIKATEL ROKU 2015 ČESKÉ REPUBLIKY se stal Zdeněk Pelc, předseda představenstva a majitel společnosti GZ Media z Loděnice. Trofej pro vítěze si převzal v úterý 1. března večer v pražském paláci Žofín.

„Být ve společnosti předchozích vítězů je pro mě pocta. Beru to jako ocenění za ta dlouhá léta, kdy jsem podnik dostával z okresního přeboru mezi extraligu. Je to také ocenění pro mé kolegy, kteří mi významně pomohli k současným výsledkům. Kousek zásluh na tom mám ale i já, protože jsem si je vybral,“ sdělil své bezprostřední dojmy vítěz Zdeněk Pelc.

„Věřím, že vítěz Zdeněk Pelc bude skvěle reprezentovat Českou republiku na celosvětovém finále v Monte Carlu a že jeho příběh osloví mezinárodní porotu stejně jako nás,“ říká Magdalena Souček, vedoucí partnerka EY v České republice. Z firmy GZ Media je světová jednička ve výrobě vinylových desek. Vinylové desky si u ní nechávají dělat nejslavnější světové kapely, jako U2 nebo Rolling Stones, díky nim byla firma i na titulní stránce New York Times a v dalších světových médiích.

GZ Media se ale nezaměřuje jen na rozmnožování záznamu zvuku, obrazu či softwaru, ale zejména na rozsáhlou polygrafickou výrobu se specializací na kompletní a dražší produkty, se špičkovým servisem a distribucí. Mezi zákazníky firmy Zdeňka Pelce patří mezinárodní giganty Universal Music, Symantec a IKEA, ale i řada menších firem.

Titul EY Technologický podnikatel roku si odnesl Viktor Růžička, předseda představenstva a majitel společnosti BioVendor – Laboratorní medicína. Ocenění EY Začínající podnikatel a Cena České televize pro podnikatelský talent roku 2015 byly uděleny Martinu Wallnerovi a Tomáši Huberovi ze společnosti Mixit.

0 Košík Nahoru