Proženy.Blesk.cz: Průvodce světem novinek: Vybere si každý

Zdroj: Proženy.Blesk.cz 25. 8. 2011

Pro%c5%bdeny.blesk.cz 2011

Průvodce světem novinek: Vybere si každý

Milovníci nových výrobků si přijdou na své. Pravidelně vás budeme informovat o všem, co je na pultech obchodů nového. Přinášet vám budeme aktuality ze světa gastronomie, módy, kosmetiky i technické vychytávky. Máte se na co těšit!

Tentokrát se zaměříme na něco "na zub". Nová příchuť, vylepšená receptura, absolutní novinka. Na pultech obchodů se denně objevují výrobky, které nemáme šanci zaznamenat. Proto vás o nich budeme informovat my.

Snídaňová bomba pro děti i dospělé

Rychlá, lahodná, zdravá a výživná, taková by měla být každá snídaně. A přesně taková je ovesná kaše Dolce Banana Mixit. Obsahuje takové lahůdky jako banán (sušený mrazem, po namočený chutná jako čerstvý), mléčné čokoládové hoblinky a mandlové plátky, to vše v těch nejjemnějších ovesných a pšeničných vločkách a zasypané sušeným plnotučným mlékem. Všechno stačí pouze zalít horkou vodou a po pár minutách spokojeně sníst. Žádné vaření, žádné velké nádobí, stačí jen tubus Mixit.cz s ovesnou kaší, miska a lžička. Zvládnou to i děti a zaručeně je do téhle snídaně nebudete muset nutit.

0 Košík Nahoru