Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Rodinaaja.cz: Velikonoce na Mixitu tentokrát z českých zahrádek

Zdroj: Rodinaaja.cz 25. 2. 2013

Mojerodinaaja.cz 2013 02 25

Velikonoce na Mixitu tentokrát z českých zahrádek

„To jsem si dovolil na ukázku ze své zahrádky - pár švestiček, jestli se neurazíte," říká Hujer v české klasice. A Mixit letos kontruje: „Tady hruštičky a jablíčka jsme si dovolili, navíc s oříšky, všechno z českých zahrádek!" Takhle totiž Mixit nabízí svůj letošní Veli-ko-ko-noční mix a nabádá, že by z něj mohl být i pěkný úplateček. Letos ho totiž naplnil plody z českých luhů a hájů. Na www.mixit.cz bude k mání od poloviny března.

Letošní veli-ko-ko-noční mix je celý křupavý. Základem jsou slavné čokokulky obamovy (čokoládové křupavé kuličky s ovesnými vločkami a hoblinkami z mléčné čokolády) a z českých zahrádek do nich Mixit posbíral nedoslazované hrušky, jablka, přihodil hrst vlašských ořechů, mandlí a nakonec i trochu brusinek kvůli vitamínům. A aby byl opravdu velikonoční, tak jsou samozřejmě přítomná velikonoční vajíčka a jedno překvapení, které vyskočí z každého tubusu.

„Myslím, že letošní Velikonoce můžete s tímto mixem zajíčka poslat nejen za dětmi, ale i za dospělými. Tentokrát by se dokonce ani váhavým mužům nemuselo zdát, že je to příliš zdravá - muži tím myslívají málo sladká - nadílka. Navíc žádná velká exotika, které jsou již všichni přesyceni, každý ocení důvěrně známé ovoce a oříšky," dodává k představení mixu Tomáš Huber, jeden ze zakladatelů Mixit.cz.

0 Košík Nahoru