Ochutnejte nový Narozeninový mix k oslavě 9. narozenin Mixit

Spustili jsme Zásilkovnu jako nový způsob dopravy! Zaváděcí cena 39 Kč pro 1800 odběrných míst po celé ČR

Oslavy 9. narozenin: Staňte se od 16.5. do konce května členem Mixit Klubu, získáte startovací balíček v hodnotě 1000 kč namísto 750 Kč za cenu 599 Kč. Ochutnáte také 8 Mini Mixitell! 

Ronnie.cz: Hubněte Do plavek s müsli směsí na Mixit.cz

Zdroj: Ronnie.cz 25. 2. 2013

Ronnie.cz 2013 02 25

Hubněte Do plavek s müsli směsí na Mixit.cz

Ať hubnete do plavek, nebo si jen udržujete postavu jako laňka, potřebujete začít den vždycky pořádnou snídaní. A pořádná znamená taková, abyste mohli přežít dopoledne bez hladu a nedošla Vám energie ještě dřív, než dorazíte do práce. Na to jsou ideální snídaně složené z cereálií a müsli. A nemusíte jíst jen müsli, které si sypete do jogurtu, ale i ovesné kaše. Ty si snadno uvaříte za 5 minut a energie z nich vystačí na celé sportovní dopoledne. Na www.mixit.cz si můžete navíc namíchat přesně takovou müsli směs, která je Vašemu jazyku blízká. Na výběr máte z více než sedmdesátky různých ingrediencí - různých ovesných základů, lyofilizovaného (mrazem sušeného) ovoce, oříšků a dalších pochutin. Sportovní snídaně tak nemusí být jen zdravá, ale i dobrá!

A pokud si nevíte rady, co si namíchat, sáhněte na www.mixit.cz po směsích od výživových poradců. Pro dietáře má Mixit připravenou směs Do plavek. Při jejím sestavování spolupracoval Mixit s výživovou poradkyní Janou Vašákovou a klíčový je u mixu hlavně glykemický index jednotlivých surovin, chuť ale nezůstává stranou, aby Mixit především ženám hubnutí zpříjemnil, co to jen dá. Proto je směs plná lahůdkových lyofilizovaných jahod a malin, papayi, mandlí a kokosu a je tak ideálním doplňkem jarní diety, který bude ženám chutnat a bude pro ně ideální zdravé mlsaní. Růžová a voňavá směs Do plavek stojí na www.mixit.cz 159 Kč.

0 Košík Nahoru