Omlouváme se, dodání do Mikuláše již nemůžeme garantovat. Dopravci mohou nabírat skluz. Balíčky jim předáváme v průměru 2 dny po zaplacení. 

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Sedmička: Měli dobré nápady a našli díru na trhu

Zdroj: Sedmička 17.3.2011


Nápady ze zahraničí

Osvědčeným nápadem ze zahraničí se inspirovali i Tomáš Huber a Martin Wallner, kteří podle individuálních představ každého zákazníka umíchají unikátní směs müsli. Kupující si směs virtuálně vytvoří na webových stránkách Mixit. cz a pak už jen čeká, až mu pošta doručí zásilku s jeho originální snídaní. Na výběr je přes sedmdesát surovin. Oblíbené jsou borůvky, višně, brusinky, mandlové plátky, pekanové ořechy a čokoládové hoblinky.

Projekt funguje necelý rok, zprvu byly možné jen osobní odběry v Praze. Dnes firma rozešle stovky balení müsli týdně. „Připravujeme kapacity i na tisíce individuálních balení za týden,“ říká Wallner. Zahájení prodeje předcházel necelý rok příprav. „Museli jsme vytvořit nabídku produktů, sháněli dodavatele, vytvářeli webové stránky,“ vyjmenovává Wallner. Zvýšený zájem kupujících zaznamenali zhruba po třech měsících. Původně si podnikatelé mysleli, že jim na rozjezd bude stačit sto tisíc korun. „Stále se snažíme přicházet s něčím novým, což si žádá další investice v řádech statisíců,“ říká Wallner, který věří, že se vložené finance i úsilí vrátí. V plánu je otevření pobočky na Slovensku a začíná distribuce zdravých snídaní do mateřských školek.

0 Košík Nahoru