Mixujeme pohádkový Valentýn. ❤ Je tu zamilovaná kolekce dobrot a nový tubus

Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Soutěž o tři Mixitkové adventní kalendáře

Zdroj: chytrazena.cz 2. 11.


Česká značka Mixit, která míchá oblíbené křupavé snídaňové směsi, nabízí každý rok vychytané adventní kalendáře, které chutnají dospělým i dětem. Jsou sladké, zdravé a hlavně ohromně dobré. A bonus pro ty, co si hlídají linii: kalendáře od Mixit nejsou zdaleka tak kalorické jako ty tradiční, které bývají nacpané sladkostmi.

V letošní nabídce najdete i oblíbený Mixitkový adventní kalendář . Ten obsahuje samé Mixitky – müsli tyčinky se speciálními příchutěmi a vychytaným složením, které vás zasytí víc, než byste od tyčinek čekali.

V každém okénku kalendáře, který se otevírá jako kniha, vás čeká jedna müsli tyčinka Mixitka. Ve 24 okýnkách tak ochutnáte kompletní průřez všemi příchutěmi, včetně letošních novinek – Brownie a Slaný karamel, které jsou nabité proteiny a přesto obsahují minimum cukru a sacharidů. Kromě nich se můžete těšit třeba na Mixitku Švestka + čokoláda, vánoční limitovanou edici a všechny oblíbené bestsellery! Mixitkový adventní kalendář vás bude až do Štědrého dne překvapovat štědrou porcí té nejchutnější energie.

0 Košík Nahoru