Špatně se vám mixuje? Něco nefunguje? Zkuste si prosím Mixit pustit třeba v prohlížeči Edge, my to zatím opravíme. Omlouváme se!

Studentpoint: Co takhle namíchat si vlastní müsli?

Zdroj: Studentpoint: 22. 5. 2012


Co takhle namíchat si vlastní müsli?

Firmu Mixit založili dva mladí muži Tomáš a Martin. Jeden z nich podniká, druhý dostudoval VŠE v Praze. Jednoho dne přišel nápad vytvořit něco, co na českém trhu ještě není. A tak začali vymýšlet.  Začínali v malých prostorách v Praze a postupně se rozrůstají. Sami se podílejí téměř na všech procesech. Jejich cílem je potěšit zákazníka, nabídnout jim víc než jen klasický nákup přes internet. Zákazník si může sám namíchat, co mu chutná a nechat si svůj mix pěkně zabalit.

Běžně prodejné cereálie mají takové složení, aby firma co nejvíc ušetřila. V klasických müsli tedy najdete velké množství obilného šrotu. Mixit ale dbá na kvalitní suroviny. A na své si přijdou i lidé trpící celiakií, diabetem nebo třeba alergií na laktózu.

Firma nabízí v první řadě výrobu směsí z müsli. A z čeho můžete vybírat?

1) Cereální základ
Tady máte na výběr z ovesné klasiky, amarantu, čokoládových vloček, cornflaků, apod. Váha je 500 až 700 gramů. Cena se pohybuje od 59 do 99 korun.

2) Semínka navíc

Můžete si vybrat mák, dýňová či lněná semínka, cornflakes, různé druhy pražených vloček apod.

3) Ovoce
Ananas, banán, borůvky, jahody, brusinky, švestky, jablko, mango, papaya atd. Většina ovoce je v lyofilizovaném stavu (čili je zbaveno vody).

4) Ořechy
Máte na výběr z mandlí, kešu, kousků kokosu, piniových ořechů apod.

5) Něco navíc
A teď se můžete opravdu vyřádit. Kakaové kuličky jsou klasikou. Ale co takhle přidat si medvídky Haribo, kávová zrna, nebo lentilky? Fantazii se meze nekladou.

Směs vám dorazí zabalená v tubusu a uzavřená v igelitu. Váha plného tubusu je kolem  váha 600 – 750 gramů. Obal s víčkem umožňuje po konzumaci znovu směs uzavřít. Vydržet by měla alespoň 3 měsíce, za předpokladu skladování v suchu, temnu a chladu.:)

A ještě na vás čeká bonus. Vytvořený mix se můžete libovolně pojmenovat!

Dále si na stránkách můžete vybrat ze sušeného ovoce či si sestavit vlastní obilninovou kaši. A pokud nejste kreativní tip, jistě si vyberete z nabídky hotových mixů.

Vybrané pochoutky si buď můžete nechat poslat poštou (od 49 korun), nebo si je osobně vyzvednou v Praze, Brně, Hradci Králové, Plzni, Ostravě, Zlíně a Olomouci.
Více informací naleznete také na facebookovém profilu firmy.

ZAUJALY VÁS TYTO CEREÁLIE? VYHRAJTE SE STUDENTPOINT.CZ DVA POUKAZY NA LIBOVOLNĚ NAMÍCHANOU SMĚS PŘESNĚ PODLE VAŠÍ CHUTI! STAČÍ JEN KLIKNOUT A SOUTĚŽIT.

Já se moc těším, až mi dorazí můj první müsli mix.

Tak co, už jste Mixit zkoušeli? Podělte se s námi o své dojmy na facebooku.

Foto: www.mixit.cz

0 Košík Nahoru